“Fantastyczna randka”

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto
Zamów online
Nr 196 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie cudowne, lemoniada - marzenie, obsługa przemiła. Bardzo polecam, byłam niejednokrotnie i na pewno jeszcze wrócę. Pięć gwiazdek!

Dziękujemy, weronikag384
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager , Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i cieszymy się, że jest Pani naszą stałą klientką! Do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Żeberka były bardzo dobrze upieczone, jakość mięsa była doskonała, lecz otrzymałem je razem z moja dziewczyna chłodne przy pustej restauracji, dla osób które są wrażliwe na ostrość mogą być za ostre.

Dziękujemy, miko_ajz593

Dziękujemy za recenzję, cieszymy się, że żeberka smakowały! Jeśli tylko coś nie odpowiada (np. temperatura), prosimy o zgłaszanie tego naszej obsłudze, która zawsze chętnie służy pomocą :)

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje kolejny raz. Razem z chłopakiem zamówiliśmy dwa średnie żeberka. Jak jego były w miarę okej, tak moje niestety tragedia. Mięso guma, ciężko pokroić, nie odchodzi od kości. No po prostu porażka, płacąc taka cenę a dostając coś takiego. Przykro mi bo wcześniej było całkiem smacznie dlatego tez wróciliśmy tam ponownie. Niestety po dzisiejszej wizycie, raczej już kolejny raz nie odwiedzę tego miejsca. Reakcja obsługi żadna na zostawione prawie całe danie... zawiodłam się

Dziękujemy, AleksandraO833
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager , Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo prosimy o podanie dnia, w którym odwiedzili Państwo naszą restaurację - postaramy się, by taka sytuacja się nie powtórzyła. Najlepiej od razu informować obsługę, która chętnie służy pomocą i od razu pomoże rozwiązać ewentualny problem.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zachęceni rekomendacją koleżanki, postanowiliśmy odwiedzić Ribs on Fire na Rynku. Niestety, nie byliśmy zadowoleni - żeberek i piwa, które chcieliśmy zamówić nie było na stanie, więc wzieliśmy "co było", a było niesmacznie. Najgorsze piwo jakie piiłam w życiu (Pilsner), na żerkach mało mięsa i były spalone. Koleżanka też była zawiedziona, bo zawsze stołowała się w RoF na Kazimierzu. Na pewno nie wybierzemy się tam ponownie.

Dziękujemy, Patrycja K

W jakim dniu byli Państwo w naszej restauracji? Bardzo nam przykro że tym razem nie wyszli Państwo zadowoleni. Bardzo dziękujemy za opinię i uwagi!

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zachęceni do odwiedzenia restauracji po niezbyt fortunnych doświadczeniach z zamawianiem jedzenia do domu - wyszliśmy zadowoleni. Zaskakująco dobre piwo typu pilsner z browaru Miłosław. Co prawda w tym dniu (niedziela po południu) zabrakło już polędwicy, ale polecone w "zastępstwie" steki z rostbefu były wysmażone zgodnie z zamówieniem (i przedstawioną w menu "skalą"), wraz z sałatką z rukoli i pieczonym ziemniakiem zaspokoiły nasze obiadowe potrzeby i smaki. Obsługa sprawna i uprzejma. Z pewnością wrócimy spróbować również polecanych żeberek.

Dziękujemy, JerzyZ41
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KlaudiaK3810, Kierownik, Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Bardzo dziękujemy :)

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!