Kraków

“Kolejna wizyta, niestety porażka”

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto
Zamów online
Nr 202 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje kolejny raz. Razem z chłopakiem zamówiliśmy dwa średnie żeberka. Jak jego były w miarę okej, tak moje niestety tragedia. Mięso guma, ciężko pokroić, nie odchodzi od kości. No po prostu porażka, płacąc taka cenę a dostając coś takiego. Przykro mi bo wcześniej było całkiem smacznie dlatego tez wróciliśmy tam ponownie. Niestety po dzisiejszej wizycie, raczej już kolejny raz nie odwiedzę tego miejsca. Reakcja obsługi żadna na zostawione prawie całe danie... zawiodłam się

Dziękujemy, AleksandraO833
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager , Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo prosimy o podanie dnia, w którym odwiedzili Państwo naszą restaurację - postaramy się, by taka sytuacja się nie powtórzyła. Najlepiej od razu informować obsługę, która chętnie służy pomocą i od razu pomoże rozwiązać ewentualny problem.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zachęceni rekomendacją koleżanki, postanowiliśmy odwiedzić Ribs on Fire na Rynku. Niestety, nie byliśmy zadowoleni - żeberek i piwa, które chcieliśmy zamówić nie było na stanie, więc wzieliśmy "co było", a było niesmacznie. Najgorsze piwo jakie piiłam w życiu (Pilsner), na żerkach mało mięsa i były spalone. Koleżanka też była zawiedziona, bo zawsze stołowała się w RoF na Kazimierzu. Na pewno nie wybierzemy się tam ponownie.

Dziękujemy, Patrycja K

W jakim dniu byli Państwo w naszej restauracji? Bardzo nam przykro że tym razem nie wyszli Państwo zadowoleni. Bardzo dziękujemy za opinię i uwagi!

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zachęceni do odwiedzenia restauracji po niezbyt fortunnych doświadczeniach z zamawianiem jedzenia do domu - wyszliśmy zadowoleni. Zaskakująco dobre piwo typu pilsner z browaru Miłosław. Co prawda w tym dniu (niedziela po południu) zabrakło już polędwicy, ale polecone w "zastępstwie" steki z rostbefu były wysmażone zgodnie z zamówieniem (i przedstawioną w menu "skalą"), wraz z sałatką z rukoli i pieczonym ziemniakiem zaspokoiły nasze obiadowe potrzeby i smaki. Obsługa sprawna i uprzejma. Z pewnością wrócimy spróbować również polecanych żeberek.

Dziękujemy, JerzyZ41
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KlaudiaK3810, Kierownik, Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Bardzo dziękujemy :)

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Żeberka pierwsza klasa z pysznym sosem :) burgery również bardzo dobre. Z pewnością chętnie tu wrócimy. Lokal urządzony z klasą.

Dziękujemy, JolantaKP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KlaudiaK3810, Kierownik, Rzeźnia - Ribs on Fire Stare MiastoOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Dziękujemy ❤❤

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

No cóż, jak w temacie. Bywając wiele razy na Kazimierzu w tamtejszej Rzeźni stwierdziliśmy, że tym razem pojawimy się w Rzeźni na Rynku- bliżej pracy i domu- aby było wygodnie- i to był błąd. Zupełnie inna restauracja. Cierpiała na brak rąk do pracy. Kelnerki obsługujące (a były dwie łącząc wydawanie napojów i obsługę na sali) miały obłęd w oczach i dużą tabakę, a było 3/4 sali. Był wieczór. Raczej należało się spodziewać, że restauracja się zapełni. Bynajmniej nie winimy tutaj obsługi. Była przelotnie i na pół słowa- nie miały czas- więc nie ma się co czepiać o brak ich obecności. Zamówiliśmy 2 porcje żeberek i dwa burgery. Z burgerów można było by być zadowolonym, gdyby nie ich cena. Żebra natomiast były małe, bez mięsa, tłuste i nie dopieczone. To był wielki zawód pojawić się i zaprosić tam znajomych ze słowami "polecamy, bywamy często" Niby jedna sieć, a jakże duża różnica. Dodam, że zaprosiliśmy naszych znajomych później w ramach przeprosin na Kazimierz.... i znów wyszliśmy zadowoleni z tamtejszej Rzeźni...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mariusz P

W jakim dniu Państwo byli u nas w restauracji? Bardzo nam przykro że tym razem Państwo wyszli niezadowoleni. Dziękujemy jednak za opinię bo dzięki niej jesteśmy w stanie dużo zmienić na lepsze

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!