“Pyszne żeberka w klimatycznym miejscu”

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto
Nr 437 wśród 2 055 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Rzeźnia to restauracja zlokalizowana blisko krakowskiego Rynku. Jest to dwupoziomowy lokal, o przyjemnym wystroju. Obsługa miła I profesjonalna. Jeŝli chodzi o jedzenie jest przepyszne. Warto spròbować tatara I sałatki z krewetkami, ale popisowym daniem są żeberka dostępne w kilku rozmiarach. Są przepyszne, serowane z pieczonym ziemniakiem lub frytkami, surówką colesław. Ceny są przeciętne, za kolację dla 10 osób z alkoholem zapłaciliśmy 533 zł. Uwzględniając fakt, iż restauracja znajduje się w samym centrum, 50 zł na osobę to dobra kwota.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, pani_karolina

Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziła mnie rodzina w Krakowie i postanowiłam zabrać ich na pyszne jedzenie, padło na żeberka i był to strzał w 10!!! Jedzenie przepyszne, a obsługa przesympatyczna, choć byliśmy z dziećmi to sama Pani Manager się nami zaopiekowała na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy!

Dziękujemy, Dominika N
Zrecenzowano 22 października 2017

Z pewnością w tej restauracji podawane są żeberka doskonałej jakości. Są bardzo smaczne i stosunkowo niedrogie (dla osób niezdecydowanych polecam opcję najmniejszego rozmiaru żeby się przekonać). Forma podania i obsługa również stoją na wysokim poziomie. Gorąco polecam!

Dziękujemy, adres_emailowy
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Faktycznie świetne zebra , wrócę na pewno. Panie Kelnerki znają sie na rzeczy a Chef na gotowaniu. Sos bourbon najlepszy jaki jadłem .

Dziękujemy, Aleksander M
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam... chłopak który jest smakoszem stekow zamówił stek suvius i stwierdził że nigdy nie jadł gorszego ja natomiast zamówiłam sałatkę z krewetkami - DOSŁOWNIE garść sałaty, 3 krewetki i 2 pomidorki cherry przeciete na pol... za co zapłaciłam jak za zestaw z rzeberkami dwoma sałatkami i frytkami... 29 zł. Domowilam frytki za 11 zł- dosłownie 12 frytek... danie po którym poszłam zjeść fastfooda bo dalej byłam głodna kosztowało mnie razem z 250 ml wina 60 zł. Szczerze odradzam bo za te pieniądza można na prawdę dobrze zjeść gdzie kolwiek na rynku!
Restauracja dołącza również 10% do rachunku za obsługę POWYZEJ 8 osób. Bas było dokładnie 8 - czyli nie powyżej... i dołączono nam PRZYMUSOWE 54 L więcej....

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Iwona C

Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzeźnia - Ribs on Fire Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!