“Król bakłażan”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 126 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Świetna kuchnia wegańska, z mistrzowsko serwowanymi bakłażanami w różnych wariacjach, jako pasta w przystawce baba ganoush, danie główne warzywne ratatouille. Obłędne drinki i przemiła kelnerka p. Emilia.

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fearless53000970427, Kierownik ds. gości, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, co wpłynęło na obniżenie oceny? :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery wegańskie z dodatkami bardzo dobre. Dobry smak, dodatki to ziemniaki pieczone, bataty bardzo ok. Dość drogo

Dziękujemy, jp31690
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fearless53000970427, Kierownik sprzedaży, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo i polecamy pozostałe pozycje z naszego manu :)

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe, klimatyczne wnętrza, pełne młodych osób. W podobnym tonie utrzymany jest ogródek. Na marginesie: bardzo podobała mi się umywalka w toalecie, tylko szkoda że drzwi do niej często pozostają uchylone.

Propozycje menu intrygują i zapowiadają kulinarną przygodę. Świetne napoje (szpinak, natka, jarmuż), same w sobie są już bardzo pożywne.

Po warzywnym ratatouille spodziewałem się jednak nieco więcej. Wyszła z tego potrawa jednogarnkowa z dominującą papryką. Jak wskazuje opis nastawiałem się na smak cukinii, bakłażana, o winogronie zapomniałem. Pęczotto zniknęło całe z talerza - bez uwag. Frytki z batata wyśmienite - warte 17 zł.

Do poprawy obsługa, bo choć ta nie jest najgorsza, ale może być mniej zabiegana i uporządkowana. Widok palących kucharzy z boku lokalu to już jednak spore niedopatrzenie.

Brawa za ideę, brawa za pomysł.
Warto tu zajrzeć.

Dziękujemy, mariuszm839
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fearless53000970427, Kierownik sprzedaży, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za wyczerpującą opinię. Jest nam bardzo miło, że idea oraz klimat naszej restauracji przypadł Panu do gustu. Cieszymy się również, że dania ocenia Pan na plus, uwagę dotyczącą ratatouille bierzemy sobie do serca i będziemy działać w kierunku poprawy tej potrawy. Jeśli chodzi o obsługę, to jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Nie jest to naszym standardem, dlatego w odpowiedni sposób zainterweniujemy, aby ponownie się to nie powtórzyło. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja idealna na zdrowy pełnowartościowy posiłek. Tak smacznego jedzenia vegańskiego jeszcze nie jadłem, krem z pieczonego kalafiora z kaparami to niebo w ustach, ciasta są przepyszne, nasze dzieci (2,5 i 3,5 latka) były również zachwycone i zjadły zamówione posiłki. Tylko uważajcie, bo dania są sycące i nawet jednodaniowy obiad plus deser to dużo dla brzucha :) ceny przystępne jak za taką ilość i jakość jedzenia. Szybkość obsługi wzorowa. Jedynie wolałbym cichszą muzykę w środku, po za tym polecam :)

Dziękujemy, MSZColinn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fearless53000970427, Kierownik ds. gości, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię :)
Cieszymy się, że wszystkim smakowało, szczególnie dzieciom. Zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Usiedliśmy i przez 20 minut zero reakcji obsługi mimo, ze było bardzo mało ludzi. Zamówiłem przy barze, jedzenie przyszło i było ok. Nic nadzwyczajnego, za to stosunkowo drogo, np. 32 złote za stek z kalafiora, który był kalafiorem w sosie z ziemniaczkami. Gdy dostaliśmy jedzenie to przez kolejne 30 minut zero reakcji ze strony personelu. Zamówiłem kawę oraz ciasto (oczywiście przy barze), kawę dostaliśmy ale na ciasto mimo upływu kolejnych 30 minut już niestety nie. Obsługa po prostu nas ignorowała. Gdy poszedłem zapłacić, to trwało to 10 minut bo nawet w takiej sytuacji byłem ignorowany przez obsługę. Ogólnie to wielki zawód, spodziewałem się czegoś lepszego.

Dziękujemy, grzegorze398

Jest nam bardzo przykro z powody zaistniałej sytuacji :( Możemy prosić o podanie dnia oraz godzinach w której odwiedził Pan naszą restaurację? Postaramy się zająć tą sprawą. Mamy nadzieję, że dostaniemy drugą szansę, a następna wizyta, będzie w pełni satysfakcjonująca :)

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!