“Najlepsze pierogi "ruskie"”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 78 wśród 1 968 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.

Przepyszne pierogi "ruskie"!! Zamówiłam także tofurnik, ale raczej nie moje smaki. Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Julia X
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patrycja S, Kierownik ds. gości, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię, bardzo miło nam to słyszeć! :)

Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Chcieliśmy spróbować, ale niestety Pani Menadżer wyprosiła nas, wyglądało na to że przeszkadzała jej trójka dzieci.
Troche niesmaczne zachowanie,
Ale cóż pewnie jeszcze kiedys spróbujemy

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, leon54321

Jest nam niezmiernie przykro jeśli doszło do takiej sytuacji. Uprzejmie prosimy o informację kiedy i o jakiej porze miało miejsce opisane przez Panią wydarzenie. Dołożymy wszelkich starań, by sprawę wyjaśnić. Najmocniej przepraszamy za niedogodności.

Zrecenzowano 25 lutego 2019

To moja kolejna wizyta w tej restauracji i nie jestem zawiedziona. Dania są dobre i estetycznie podane. Krem z selera w ciekawy sposób połączono z masłem orzechowym i kawałkami orzechów - lekka, całkiem smaczna zupa. Za to drugie danie zdecydowanie podbiło moje kubki smakowe - spaghetti z pesto i awokado, posypane wegańskim parmezanem, z dodatkiem prażonych orzechów, które świetnie podkręcają smak. Danie mogłoby być jednak trochę mniej tłuste, po zjedzeniu na dnie talerza zostało sporo oliwy, a mnie trochę się odbijało. Mimo to nie żałuję, bo było pyszne. Frytki z batata też bardzo dobre, do tego sos o ciekawym smaku.
Ogólnie doceniam inwencję i połączenia smakowe - kiedyś jadłam tu sałatkę z grillowanym ananasem, która też bardzo przypadła mi do gustu.
Jedyne, za co tym razem dałabym mały minus to obsługa. Mieliśmy rezerwację, ale po wejściu do restauracji trudno było znaleźć kogoś, kto w ogóle zwróci na nas uwagę i wskaże stolik. Kelnerzy mijali mnie tak, jakbym była niewidzialna. Rozumiem, że mogli być zabiegani ze względu na duży ruch, ale mimo wszystko idąc do lokalu, który nazywa się restauracją, oczekuję nieco wyższych standardów.
Podsumowując - fajna knajpka, dobre jedzenie, ładny wystrój, nie dziwię się, że w weekend tłumy i na pewno odwiedzę jeszcze nieraz :) Tylko prośba od zmarzlucha: grzejcie trochę bardziej zimą albo uszczelnijcie okna :)

Dziękujemy, Niepoznaka

Dziękujemy za miłe słowa :) Cieszymy się, że jedzenie Pani smakowało i mamy nadzieję, że przy następnej wizycie zasłużymy na 5 ;)

Zrecenzowano 11 lutego 2019

Fajna wegetariańska restauracyjka. Byliśmy w wiekszym gronie i dzięki temu mieliśmy okazję spróbować kilku róznych dań - przystawek zup, dań głównych i desrów a także drinków i lemoniady. Wszystko było pyszne - na podium wybił się gołąbek, zaraz przed gnocchi. Bardzo smakował nam tez krem kukurydziany. Jedynie beza budziła zastrzeżenia - zdecydowanie zbyt słodka. Będziemy wracać!

Dziękujemy, agnieszka1311
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Go33858981178, Kierownik ds. gości, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 12 lutego 2019

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że Państwu smakowało

Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemność z miejsca i z jedzenia. Obsługa komunikatywna. Dużo miejsca żeby usiąść. Cenowo rozsądnie.

Dziękujemy, pracownica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Go33858981178, Kierownik ds. gości, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 11 lutego 2019

Dziękujemy bardzo :)

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!