“pysznie”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 57 wśród 1 900 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.

Za każdym razem równie pysznie, każdy znajdzie coś dla siebie nawet dzisiaj mimo noworocznych braków w karcie. Przyjemne wnętrze i miła obsługa, pozdrowienia dla Pana Konrada. Rozmarynowa herbata to mistrzostwo świata :-)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 623karolako
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam miło, dziękujemy! Zapraszamy koniecznie ponownie ;))

Bardzo chętnie popróbowałabym jeszcze różnych potraw i dlatego muszę wrócić. (Byliśmy w Krakowie tylko parę godzin) Jedliśmy zupę grzybową, kalafior curry i z łakomstwa czipsy z batatów. Zupa bardzo dobra, mocny smak grzybowy. Czipsy OK. Może nie każdy uznałby, że sos, który dostaliśmy do nich pasuje ale nie będę się czepiać bo było smacznie. Kalafior troszkę, jak na nasz gust za miękki ale może to wypadek przy pracy a może my lubimy bardziej twardy. Pan, który nas obsługiwał sympatyczny, z zaangażowaniem odpowiadał na każde pytanie. Bardzo jesteśmy ciekawi innych potraw. Generalnie, byliśmy bardzo zadowoleni, że tam trafiliśmy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Ilona D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie, mamy jeszcze sporo perełek w menu do spróbowania - mamy nadzieję, że następnym razem ocena to będzie 5 gwiazdek ;) Pozdrawiamy!

Konieczna rezerwacja miejsca i potrawy! Pierwszy raz spotkalam sie z rezerwacja potraw o czym mnie niestety nikt nie uprzedzil podczas telefonicznej rezerwacji. W menu nie bylo juz prawie nic. Burger z tofu byl beznadziejny (u konkurencji duzo lepszy i tanszy), tarta lemonkowa beznadziejna, najgorszy tofurnik jaki jadlam! Odradzam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 86kasiac

Większość naszych klientów chwali sobie potrawy z naszego menu - przykro nam, że dania nie przypadły Pani do gustu.

Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Już od wejścia wie się, że wybór miejsca był doskonały. W pierwszej kolejności pozdrowienia dla kelnera, który zajął się nami doskonale. Jeżeli chodzi natomiast o jedzenie i napoje, to trudno wybrać co było najlepsze. Kraftowe piwko przepyszne. Krem - z całą pewnością napewno jaki jedliśmy. Pierwszy, wegański burger w życiu - już wiem, że nie będzie ostatni!☺️
No i jak już wspomniałem doskonała obsługa.

Polecam!!! Do odwiedzenia koniecznie!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Bora2607
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Bardzo, bardzo dziękujemy za tyle ciepłych słów! Koniecznie zapraszamy ponownie! ;))

Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

POLECAM!!!
Zdecydowanie najlepsze wegańskie i wegetariańskie jedzenie w Krakowie! Ceny, jak na restaurację- przystępne. Jeśli chodzi o potrawy, zachwyciło mnie super połączenie kremu z selera i masła orzechowego. Bardzo ciekawy i zaskakujący smak. Sezonowa zupa z borowików również świetna! Gnocchi doskonałe. Porcja wydawała się mała, natomiast była bardzo pożywna i dlatego większa ilość nie jest niezbędna. Jednak moje kubki smakowe oszalały przy burgerze z marynowanym tofu i frytkami z batatów! Super sos, ciemna, nieziemsko pyszna bułka, idealne tofu w połączeniu z czerwoną cebulką! Mimo pojedzenia, nie można było się oderwać od talerza ;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Karolina R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Bardzo nam miło - koniecznie zapraszamy ponownie! <3

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!