“Niespodzianka”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 46 wśród 1 870 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam dzisiaj z przyjaciółką na cudownej kolacji, jedzenie było przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Mam jednak jedno pytanie.. Gdzie się podział nasz ukochany kotlet z boczniaka??? Prosimy o informację kiedy wróci gdyż jesteśmy gotowe przyjechać na niego z drugiego końca Europy

1  Dziękujemy, Agata T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam miło! Dziękujemy i zapraszam ponownie ;) Co do kotleta - prosimy zaglądać na nasz fanpage, w razie powrotu na pewno będziemy informować ;)

Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fajna oferta lunchowa w okazjonalnej cenie, porcje spore i bardzo smaczne, krótki czas oczekiwania na jedzenie i przemiły Pan kelner :)

Dziękujemy, Justyna S

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Gdy lubisz zdrowo jeść to zdecydowanie polecam tą restaurację! Menu często jest modyfikowane, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam spaghetti gryczane z avocado i żurek - jeśli będą mieć go w karcie, bo ostatnio nie było :(

Dziękujemy, AgaKarB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 1 października 2018

Strasznie nam miło! Staramy się urozmaicać nasze menu, ale nie wykluczamy powrotów do naszych klasyków <3 Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ok, wystrój fajny. Dużo miejsca. Może trochę mało intymnie, ale w ostateczności da się przeżyć. Domowa Lemoniada naprawdę minimalnie mało cytrynowa, ale spełnia oczekiwania. Smoothie "Jagoda" niestety odradzam. Mdłe, jakby rozcieńczane wodą. Polecam za to bardzo mocno Smoothie ze szpinakiem! Krem z buraka świetny. Osobiście dosypalem trochę pieprzu, ale i bez niego świetne danie. Kotlet z boczniaka świetne. Trochę się rozlatują jak się wbija widelec ale ogólnie ok. Puree musztardowe tez świetne, polecam. Pierogi Ruskie w wersji wegańskiej wypadają równie dobrze - podane z kwaśna śmietana i szczypiorkiem naprawdę bardzo dobrze smakują. Deser: tarta czekoladowa z bananami - MIAZGA. Mistrzostwo. Na początku chwile czekaliśmy na karty i napoje, ale później obsługa była już dosyc szybka.
Myśle, ze naprawdę zasługuje na 5 gwiazdek. Ciekawe doznania, polecam ciekawym.

Dziękujemy, Patryk M

Bardzo nam miło! Dziękujemy i zapraszamy koniecznie ponownie. Przykro nam, że Jagoda nie przypadła Panu do gustu, ale mamy nadzieję, że pozostałe dania to zrekompensowały ;)

Zrecenzowano 3 września 2018

Potrawy wyszukane i bardzo dobre. Choć z zasady nie jestem ani Vegetarianem a już tym bardziej Veganem bardzo mi smakowało. Minus za brak dostępności dań które znajdują się w karcie

Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 5 września 2018

Bardzo nam miło - pozytywne opinie od "nie wegetarian" cieszą podwójnie ;) Przepraszamy za napotkane niedogodności - postaramy się zrehabilitować przy kolejnej wizycie ;)

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!