“Opinia dotycząca jakości posiłków”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 76 wśród 1 938 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.
Zrecenzowano 3 września 2018

Potrawy wyszukane i bardzo dobre. Choć z zasady nie jestem ani Vegetarianem a już tym bardziej Veganem bardzo mi smakowało. Minus za brak dostępności dań które znajdują się w karcie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 5 września 2018

Bardzo nam miło - pozytywne opinie od "nie wegetarian" cieszą podwójnie ;) Przepraszamy za napotkane niedogodności - postaramy się zrehabilitować przy kolejnej wizycie ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Bardzo ciekawe miejsce,duzo ludzi, ale bardzo sympatycznie. Obsluga troche zabiegana, trzeba prosic o karte.Bardzo dobre koktajle.

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie na koktajle i nie tylko ;))

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam frytki z ziołowej polenty i żurek wegański jako przystawki, do dań głównych nie doszedłem bo same przystaki mi wystarczyły za obiad! Miła obsługa, czas realizacji standardowy, polecam!

Dziękujemy, primus_pl

Bardzo, bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie - mamy jeszcze sporo ciekawych obiadowych dań do spróbowania ;))

Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

15 minut czekaliśmy na to, żeby ktoś nas zauważył. Ludzie zaczęli podawać sobie sami menu. Szkoda, bo to jedyna restauracja wegańska czynna do 22:00

Dziękujemy, 648mariuszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2018

Panie Mariuszu przepraszamy za zaistniałą sytuację - staramy się zapewnić jak najlepszy poziom obsługi i wszystkie komentarze bierzemy sobie do serca. Mamy nadzieję, że dostaniemy jeszcze drugą szansę i odwiedzi nas Pan ponownie.

Zrecenzowano 27 lipca 2018

Do Veganic po raz pierwszy trafiliśmy ponad rok temu i od tego czasu chodzimy tam bardzo często. Jedzenie jest po prostu wspaniałe! Duży wybór dań, menu od czasu do czasu przechodzi mniejsze lub większe metamorfozy, ponadto restauracja oferuje menu sezonowe. Wszystko tam jest godne polecenia - od przystawek, przez zupy, dnia główne, aż po desery (bezglutenowe i bezcukrowe) oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna, wnętrze jest przyjemne i przytulne. Pomimo iż restauracja jest bardzo duża, w weekendy często trudno o wolny stolik. Dania są zawsze pięknie podane, a porcje są duże. Miejsce nie tylko dla wegetarian i wegan, mięsożercy też będą zachwyceni tym jedzeniem.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna444
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Bardzo, bardzo dziękujemy! Uwielbiamy czytać takie komentarze od stałych gości ;) Zapraszamy koniecznie na nasze nowe śniadania w formie bufetu ;)

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!