“Super przystawki! ”
Restauracja Veganic — recenzja

Restauracja Veganic
Nr 52 wśród 1 871 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Podórze
Opis: Restauracja z nową kuchnią roślinną. Dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, przygotowywane z sezonowych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców, serwowane w wyraziście doprawionych kompozycjach. Domowe ciasta, także wegańskie i bezcukrowe.
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam frytki z ziołowej polenty i żurek wegański jako przystawki, do dań głównych nie doszedłem bo same przystaki mi wystarczyły za obiad! Miła obsługa, czas realizacji standardowy, polecam!

Dziękujemy, primus_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Bardzo, bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie - mamy jeszcze sporo ciekawych obiadowych dań do spróbowania ;))

Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

15 minut czekaliśmy na to, żeby ktoś nas zauważył. Ludzie zaczęli podawać sobie sami menu. Szkoda, bo to jedyna restauracja wegańska czynna do 22:00

Dziękujemy, Mariusz Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2018

Panie Mariuszu przepraszamy za zaistniałą sytuację - staramy się zapewnić jak najlepszy poziom obsługi i wszystkie komentarze bierzemy sobie do serca. Mamy nadzieję, że dostaniemy jeszcze drugą szansę i odwiedzi nas Pan ponownie.

Zrecenzowano 27 lipca 2018

Do Veganic po raz pierwszy trafiliśmy ponad rok temu i od tego czasu chodzimy tam bardzo często. Jedzenie jest po prostu wspaniałe! Duży wybór dań, menu od czasu do czasu przechodzi mniejsze lub większe metamorfozy, ponadto restauracja oferuje menu sezonowe. Wszystko tam jest godne polecenia - od przystawek, przez zupy, dnia główne, aż po desery (bezglutenowe i bezcukrowe) oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna, wnętrze jest przyjemne i przytulne. Pomimo iż restauracja jest bardzo duża, w weekendy często trudno o wolny stolik. Dania są zawsze pięknie podane, a porcje są duże. Miejsce nie tylko dla wegetarian i wegan, mięsożercy też będą zachwyceni tym jedzeniem.

Dziękujemy, Katarzyna444
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Kierownik ds. PR, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Bardzo, bardzo dziękujemy! Uwielbiamy czytać takie komentarze od stałych gości ;) Zapraszamy koniecznie na nasze nowe śniadania w formie bufetu ;)

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Dobry wybór dań wegańskich i wegetariańskich! Bardzo sympatyczne miejce, zarówno jeśli chodzi o obsługę (mili i profesjonalni kelnerzy i kelnerki), jak i wnętrza :) Warto spróbować lemoniad (ogórkowa i rabarbarowa - mniam!), tarty, burgera wege (frytki z batata wprost genialne w smaku!) Porcje optymalne.

Dziękujemy, majka197
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Public Relations Manager, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 19 lipca 2018

Bardzo, bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie - w menu mamy jeszcze sporo perełek do spróbowania ;))

Zrecenzowano 19 czerwca 2018

To moja piata lub szósta wizyta w tej restauracji. Obsługa bardzo sympatyczna, a jedzenie genialne. Jadłam tam wiele potraw i wszystkie mi smakowały :) Troszkę drogo, ale warto. Polecam z całego serca

Dziękujemy, Beata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata K, Public Relations Manager, Restauracja VeganicOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2018

Bardzo nam miło czytać takie recenzje od stałych klientów <3 Dziękujemy i pozdrawiamy!

Restauracja Veganic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Veganic? Podziel się wrażeniami!