“pyszne wina!”
Międzymiastowa — recenzja

Międzymiastowa
Nr 333 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)

bardzo dobra pomoc w dobraniu wina, które było przepyszne, tak jak i zresztą jedzenie. wystrój stylowy, widać, że ktoś włożył w to miejsce dużo serca. polecam :)

Dziękujemy, Kasia M

Z całej wizyty w Krakowie ta restauracja to zdecydowanie smaczne zaskoczenie. Krem z borowików to najlepsze co ostatnio jadłam. Bardzo miła Pani kelnerka, która świetnie doradzi co do wyboru wina. Umiejscowienie i wygląd restauracji to również ogromny atut. Polecam zarówno na kolację jak i na szybkiego drinka.

Dziękujemy, Kocia_ciocia
Zrecenzowano 16 września 2019

W ciągu tygodnia byliśmy tam dwa razy i niestety bardzo różnie to wygląda. Niby takie same dania a dzieli je przepaść - inny kucharz , inne danie / niestety na niekorzyść.
Trzeba brać różne dania bo można się zdziwić. Oczywiście czas podania zamówienia to przepaść i nie tłumaczy tego ilość klientów - po prostu zapominają

Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę ocenić to miejsce tylko ze względu na śniadania.
Śniadanie do kawy za 1 zł w tym wydaniu to zbytek łaski ze strony właścicieli.

Dorsz wygrał w zestawieniu trzech śniadań. Niestety gofry były twarde i zimne.

Super pozycje w menu śniadaniowym, pięknie podane, smaczne, porcje idealne na śniadanie.

Jedyny minus to fakt, że część potraw jest zimna mimo ze sugerują podanie ich choćby letnich. Rozumiem w pełni zważywszy na kolejki przed lokalem.
Obsługa świetnie sobie radzi z tłumami przed lokalem w trakcie śniadań.

Bardzo przyjemne wnętrze i miła obsługa kelnerska.

Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, ssetlik
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal urządzony nowoczesnym, "industrialnym" klimacie. Każdego dnia inne promo np. poniedziałki-druga pizza gratis. Niestety poza promocjami lokal dość drogi. 4 piwa i dwa dania główne kosztowały około 140 zł, obiad był bardzo dobrej jakości lecz bez zupy i przystawki nie byliśmy w stanie się nasycić. Ravioli z kozim serem przepychota ;)

Dziękujemy, Wojtyery

Międzymiastowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Międzymiastowa? Podziel się wrażeniami!