“Smacznie, ładnie ale wyszliśmy głodni”
Międzymiastowa — recenzja

Międzymiastowa
Nr 333 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Lokal urządzony nowoczesnym, "industrialnym" klimacie. Każdego dnia inne promo np. poniedziałki-druga pizza gratis. Niestety poza promocjami lokal dość drogi. 4 piwa i dwa dania główne kosztowały około 140 zł, obiad był bardzo dobrej jakości lecz bez zupy i przystawki nie byliśmy w stanie się nasycić. Ravioli z kozim serem przepychota ;)

Dziękujemy, Wojtyery

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dania bardzo smaczne, niesztampowe połączenia produktów. Widać, że ktoś nad potrawami myśli i ma do tego głowę. Wystrój bardzo fajny, chociaż to kwestia gustu. Wewnątrz niespecjalnie da się rozmawiać – jest głośno. Ceny moim zdaniem za wysokie, ale widocznie mogą sobie na to pozwolić, bo popyt jest duży.

Dziękujemy, 3955Lukasz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Gorąco polecam śniadania i odwiedzenie lokalu podczas pobytu w Krakowie! Wybór okrojony i serwowane są wyłącznie w środku lokalu (co przy pięknej pogodzie jest akurat na minus), jednak bardzo smaczne i w weekendy kawa do niech za 1 zł, co również na plus!!! Fajnie podane, miła obsługa. Czas oczekiwania niedługi!
Na minus dopłata do mleka sojowego - 2 zł, za syrop aż 3 zł. Akurat dopłata za mleko roślinne zawsze mnie bulwersuje.
Fajnie, klimatyczne miejsce, dużo innych lokali obok.

Dziękujemy, ladyveroniq
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Ładny wystrój, lokal po starej fabryce tytoniu. Bardzo gwarno wieczorem, tak, że trudno rozmawiać w towarzystwie przy jednym stole. Smaczne makarony i pizza, burger słaby, mały wybór piw. Ceny dość wysokie. Długi czas oczekiwania. Obsługa kelnerska niezbyt miła i pomocna, pozostawia wiele do życzenia.

Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karta.
Cena małego i dużego piwa taka sama.
Ceny wszystkich drinków 25.90 bez podania pojemności drinka. Nie wolno sobie iść zamówić piwa osobno bo to restauracja (informacja od kelnerki). Więc czekam już ponad 20 minut a kelnerki jak nie ma tak nie ma (stąd właśnie ta recenzja-mam czas). Kelnerka nie znała na pamięć pojemności drinków z karty więc albo kiepska kelnerka albo źle ustawiona karta. Jako klient chcę wiedzieć za co płacę i co dostaję. Nie ma możliwości płacenia indywidualnie co osobiście uważam za pogwałcenie praw konsumenta. To, że restauracja informuje o tym nie jest żadnym zabezpieczeniem.
Przystawki podane szybko ale od przystawki do dania głównego zdążyłbym odchować cielaka, przygotować mięso z niego, zasiać zboże i zemleć na mąkę i upiec z tego bułki i podać burgery dla 10 osób.
Także tak. Jeśli już ustalacie jakieś dziwne reguły co do obsługi klientów to zadbajcie o to żeby obsługa była w stanie sprostać.
Skończyłem pisać recenzję. Piwa wciąż nie mam bo kelnerka wciąż się nie pojawiła. Pozostałe osoby też nie mają już co pić.

Dziękujemy, JackTheWhiskeyGuy

Międzymiastowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Międzymiastowa? Podziel się wrażeniami!