“Magiczny Kraków - magiczny Polski”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Polski Pod Bialym Orłem
Miejsce nr 19 wśród 260 hoteli w Krakowie
Białystok, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 4
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Magiczny Kraków - magiczny Polski”
Zrecenzowano: 10 czerwca 2016

Świetna lokalizacja - wszędzie blisko
Pokoje przestronne, duże, wygodne łóżko, czysto.
Profesjonalna obsługa. Można uzyskać informacje o programie kulturalnym w dni pobytu.
Ciekawy wystrój pokoju i restauracji. Duży wybór potraw na śniadanie.

Wskazówka dotycząca pokojów: nocowaliśmy w pokoju z widokiem na Muzeum Czartoryskich i na wystawę obrazów. Pokój 212
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: maju 2016, wyjazd z rodziną
2 Dziękujemy, MalgoniaJa
Napisz recenzję

590 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (7)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 30
8 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
Zrecenzowano: 18 maja 2016

Hotel położony w ścisłym centrum miasta, z okna miałem widok na Bramę Floriańską, pokój czysty, personel uprzejmy i profesjonalny. Jest on w trakcie adaptacji, więc czasem można spotkać ekipy budowlane, ale jest to tak subtelne, że kompletnie nie przeszkadza. Śniadanie pyszne i bardzo obfite. Hotel należy do Stowarzyszenia Heritage Hotels Poland.

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd służbowy
2 Dziękujemy, RWyn79
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 115
21 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2016

W Krakowie bywam dość często, zatrzymując się w różnych miejscach. Hotel Polski należy do moich ulubionych: wspaniałe położenie (cóż, w starym Krakowie jest ono wszędzie niemal wspaniałe ...), porządna jakość usługi, świetnie ułożony i uprzejmy personel, wygodny pokój - dobry standard za niezbyt wygórowaną cenę. Dużym atutem hotelu są bardzo dobre, obfite, ale przede wszystkim smaczne śniadanie (zwłaszcza wybór twarożków i białego sera). Maleńki minus - dość przeciętne pieczywo. W sumie - szczerze polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: I piętro, pokoje parzyste.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Hieronim57
Duszniki Zdrój, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 81
26 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 37
Zrecenzowano: 4 marca 2016

To naprawdę fantastyczny hotel. Trzy gwiazdki ? - zaskakująco mało ! Stylowo urządzony, zarówno pokoje jak i miejsca ogólnodostępne. Bardzo komfortowo urządzone pokoje, wyposażone w drewniane meble, wygodne łóżka, płaski telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, różne oświetlenie w tym fajna lampka do czytania. Łazienka wygodna, wyposażona w dobrej jakości kosmetyki. Wszędzie bardzo czysto. Śniadania w formie bufetu bardzo dobre. Bardzo pomocna i sympatyczna obsługa. Winda. Fantastyczna lokalizacja, brak parkingu (to mały minusik) - ale jest rozwiązanie tego "problemu" - jakieś 100 m od hotelu parking, który jest bezpłatny od godz. 18:00 do 10:00 rano, zlokalizowany na pl. Św. Ducha. Absolutnie polecam zarówno na wyjazdy biznesowe jak i zwiedzanie w gronie rodziny czy znajomych !!!

• Pobyt: marcu 2016, wyjazd służbowy
2 Dziękujemy, postry
Pultusk, Poland
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 18 stycznia 2016

Pozytywna, hotel bardzo ładny, stylowy, blisko rynku, pokój duży, wygodne łóżko, bardzo czysto, świeżo, śniadanie wykwintne i bardzo pyszne. Recepcja czynna całą dobę więc wchodzenie o każdej porze dnia bez żadnej krępacji

• Pobyt: styczniu 2016, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, elizachel1980
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Betmanowska Main Square Residence
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Sheraton Grand Krakow
Nr 40 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 010
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Polski Pod Bialym Orłem? Podziel się wrażeniami!

Hotel Polski Pod Bialym Orłem — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Polski Pod Bialym Orłem
Adres: ul. Pijarska 17, Kraków 31-015, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 308 zł–1 433 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Polski Pod Bialym Orłem 4*
Liczba pokoi: 60
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Słynna Droga Królewska wiodła od Barbakanu, przez Bramę Floriańską, dalej ulicą Floriańską, przez Rynek Główny i ulicą Grodzką do Zamku Królewskiego na Wawelu. Pokonujący tę trasę orszak monarchy zmierzającego do swej stolicy mijał kamienicę, tuż obok Bramy Floriańskiej, w której dziś znajduje się Hotel Polski. Położenie w sercu Krakowa zapewnia przepiękne widoki Starego Miasta oraz dostęp do najciekawszych zabytków i miejsc kultury. Oferujemy noclegi w eleganckich, jasnych i przestronnych pokojach, a także w luksusowych apartamentach. Wnętrza są atrakcyjnie urządzone, zręcznie kombinując zabytkowy styl wykończeń i umeblowania z nowoczesnymi rozwiązaniami udogodnień. Hotel Polski to również nowoczesne centrum konferencyjne o możliwościach organizacji wydarzeń dla nawet 150 uczestników. Kontynuując sięgającą XIX wieku tradycję gościnności, kiedy w tym samym miejscu stał już zajazd Pod Białym Orłem, nasz personel dokłada wszelkich starań, aby rozpoznać oczekiwania naszych gości i im sprostać. Bogata historia hotelu, umiejscowienie w zabytkowym centrum Krakowa, piękne wnętrza i nienaganna obsługa tworzą klimat niezwykłego miejsca. Hotel jest klimatyzowany i przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Polski Pod Bialym Orłem. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?