“Idealna”
Szara Ges — recenzja

Szara Ges
Nr 45 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Jadłam antrykota który był wspaniały, wnętrze jest po prostu przepiękne, widok na kościół Mariacki...wspaniały

Dziękujemy, Czekoladowysuflet
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariuszP1856, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za wizytę oraz dodanie opinii.
Będzie nam bardzo miło, móc gościć Panią ponownie.
Serdecznie pozdrawiamy!

Restauracja na poziomie z świetnym jedzeniem, wartym swoich wysokich cen. Obsługa bardzo profesjonalna.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, paulaaa_wow_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG M, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani, bardzo serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy do nas z rewizytą kiedy tylko będzie to możliwe.
Z wyrazami szacunku.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko z najwyższej półki. Poczynając od przystawek, godzien polecenia zwłaszcza tatar, przez świetne ryby, do gęsiego jaja-niespodzianki na deser. Piękne wnętrza, obrusy i zastawa stołowa. Latem wielką przyjemnością jest tu kolacja w ogródku z widokiem na Sukiennice.

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowna Pani Magdaleno P,
dziękujemy serdecznie za wizytę i czas poświęcony na napisanie recenzji.
Cieszymy się, że nasza autorska kuchnia oraz wystrój przypadły Pani do gustu, dlatego liczymy gorąco, że z przyjemnością odwiedzi nas Pani ponownie.
Pozdrawiamy ciepło

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi, kierując się pozytywnymi opiniami w internecie, wybraliśmy się na kolację do restauracji Szara Gęś. Już na wstępie zachwycił nas niebanalny wystrój restauracji. Sposób w jaki zostały podane dania, a następnie zaprezentowane był mistrzowski! Obsługa na najwyższym poziomie, którego nie uświadczyłem w innych miejscach. Pani Natalia służyła nam pomocą na każdym etapie naszego pobytu.
‪Nie zawaham się wrócić tutaj w przyszłości i zdecydowanie będę polecał znajomym.‬

Dziękujemy, Kamil J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Panie Kamilu,
pięknie dziękujemy za wizytę oraz czas poświęcony na napisanie recenzji. Jest nam niezwykle miło wiedząc, że tak wysoko ocenia Pan całokształt wizyty. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą rekomendację, a Pana będzie nam bardzo przyjemnie móc gościć ponownie w progach naszej restauracji!
Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, porcje idealne, a desery niesamowite! Bardzo profesjonalna obsługa, czujna a zarazem dyskretna.
Warto odwiedzić Szara Gęś! Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Maicolbe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Dziękujemy za miłe słowa, zapraszamy ponownie!

Szara Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara Ges? Podziel się wrażeniami!