“Zachwyt”
Szara Ges — recenzja

Szara Ges
Nr 45 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko z najwyższej półki. Poczynając od przystawek, godzien polecenia zwłaszcza tatar, przez świetne ryby, do gęsiego jaja-niespodzianki na deser. Piękne wnętrza, obrusy i zastawa stołowa. Latem wielką przyjemnością jest tu kolacja w ogródku z widokiem na Sukiennice.

Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowna Pani Magdaleno P,
dziękujemy serdecznie za wizytę i czas poświęcony na napisanie recenzji.
Cieszymy się, że nasza autorska kuchnia oraz wystrój przypadły Pani do gustu, dlatego liczymy gorąco, że z przyjemnością odwiedzi nas Pani ponownie.
Pozdrawiamy ciepło

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi, kierując się pozytywnymi opiniami w internecie, wybraliśmy się na kolację do restauracji Szara Gęś. Już na wstępie zachwycił nas niebanalny wystrój restauracji. Sposób w jaki zostały podane dania, a następnie zaprezentowane był mistrzowski! Obsługa na najwyższym poziomie, którego nie uświadczyłem w innych miejscach. Pani Natalia służyła nam pomocą na każdym etapie naszego pobytu.
‪Nie zawaham się wrócić tutaj w przyszłości i zdecydowanie będę polecał znajomym.‬

Dziękujemy, Kamil J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Panie Kamilu,
pięknie dziękujemy za wizytę oraz czas poświęcony na napisanie recenzji. Jest nam niezwykle miło wiedząc, że tak wysoko ocenia Pan całokształt wizyty. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą rekomendację, a Pana będzie nam bardzo przyjemnie móc gościć ponownie w progach naszej restauracji!
Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, porcje idealne, a desery niesamowite! Bardzo profesjonalna obsługa, czujna a zarazem dyskretna.
Warto odwiedzić Szara Gęś! Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Maicolbe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, Szara GesOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Dziękujemy za miłe słowa, zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na kolację do Szarej Gęsi wybraliśmy się wieczorem. Dostaliśmy znakomity stolik przy oknie z pięknym widokiem na Rynek.
Wino nam polecone miało znakomity bukiet i pysznie zaostrzyło apetyt. Dania są wykwintne, w przepięknej formie a i smak nie zawodzi. Wielkość dań jest idealna; po pełnej kolacji - przystawka, danie główne i deser byłem nasycony jednak nie ociężały. Przy wizycie tutaj koniecznie trzeba spróbować flagowego deseru Szara Gęś, myśle, że przyjemnie zaskoczy :)
Polecam serdecznie i z pewnością tu wrócimy.

Dziękujemy, szymgoo

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do szarej gęsi, zachęceni przez miłego chłopaka stojącego na zewnątrz. Na wejściu nikogo nie było obsługa jakby pochowana przed gośćmi.. Pan wskazał nam stolik, po czym podszedł kelner z kartami. Wybraliśmy zestawy lunchowe za 59 zł. Gdy zamówiliśmy je u kelnera widać było, że nasz wybór nie przypadł mu do gustu, przez dalszą obsługę był obrażony i nie odezwał się do nas słowem. Dania były całkiem dobre na przystawkę barszcz czerwony, danie główne filet z gęsi na kapuście z kandyzownym jabłkiem. Deser, nie przypadł nam do gustu, dlatego postanowiłem domówić specjalność restauracji deser "Szara gęś" jest to jajko z białej czekolady z słodkim żółtym sosem w środku, wyglądał bardzo ładnie, jednakże moim zdaniem za bardzo słodki... Ogólne wrażenie co do jakości dań mam pozytywne, jedyny minus to obsługa, nadęta i obrażona.. Po poproszeniu o rachunek, przy całym przemilczanym lunchu kelner nagle przemówił, przypominając nam, że serwis nie jest wliczony - i dobrze...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, johnyy843

Szanowny Panie. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszej restauracji oraz uwagi dotyczące dań i serwisu. Zapraszamy ponownie w celu weryfikacji doświadczeń.

Szara Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara Ges? Podziel się wrażeniami!