“Wytwornie na krakowskim rynku”
Szara Ges — recenzja

Szara Ges
Nr 38 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)

Szara Gęś to idealna restuaracja na romantyczną kolację we dwoje. Jedzenie - wyśmienite ! Ceny zdecydowanie wyższe niż srednia na Rynku Głównym, ale jakość dań nie do porówania. Wszystkie dania są pięknie podane, dopracowane. Smak - niebo w gębie. Nietuzinkowe połączenia smaków to zdecydowanie coś, co odróżnia kuchnię Szarej Gęsi od innych restuaracji. Deser - Szara Gęś - to arcydzieło. Obsługa kelnerska - bardzo miła i elegancka, kelner posiadał bardzo dużą wiedzę na temat serwowanych potraw, nie tylko poszczególnych składników, ale również w jaki sposób są one przyrządzane. Bardzo dobra znajomość win oraz serwis wina. Restaurację odwiedziłam dwukrotnie ale polecam wszystkim znajomym i zawsze wychodzą zadowoleni.

Dziękujemy, Cracow_Foodie
Napisz recenzję
Szara Ges — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Wstąpiłem z rodziną jedynie na kawę. Każdy zamówił inną - latte, cappuccino, mrożona, americano. Ceny takie same jak w innych restauracjach a restauracja bardzo elegancka. Obsługa profesjonalna. Na zewnątrz w ogródku wypiliśmy kawę i było miłe zaskoczenie: na stołach obrusy. Kawy wszystkim smakowały i widać że parzone są z dobrej jakości kawy. Mogę śmiało polecić. Poza tym mają ciekawe desery w menu ale ceny deserów są jak dla mnie za wysokie.

Dziękujemy, rgrodzki
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna kolacja na spontanie wraz z narzeczoną. Bardzo pomocny Pan manager który pomógł nam w wyborze dań. Mimo praktycznie środka tygodnia, sporo ludzi ale i dla nas znalazło się miejsce
. Polecamy

1  Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Generalnie dania smaczne ale za to personel bardzo nieprofesjonalny!a szkoda bo to wizytôwka miejsa

Dziękujemy, annaaleksandras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Guest Relationship Manager, Szara GesOdpowiedź udzielona 12 lipca 2017

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię i wszelkie sugestie. Staramy się stale doskonalić nie tylko naszą kuchnię, ale także usprawniać jakość obsługi. Zapraszamy do kolejnej wizyty. Mamy nadzieję, że tym razem otrzyma Pani serwis zgodny z naszymi standardami i będzie Pani w pełni zadowolona z odwiedzin w naszej restauracji.

Pozdrawiam,
Sylwia Kalata-Janik

Zrecenzowano 16 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wiedziałam czego spodziewać na talerzu po przeczytaniu menu, ale to co mnie spotkało było wyśmienite. Przepyszny pieróg z ogonem wołowym i rozpływający się w buzi Daniel marynowany w kawie. Uczta dla podniebienia. Mąż zamówił tatara wołowego i steka , wszystko było podane jak arcydzieło i smakowało wybornie. Bardzo Polecam

1  Dziękujemy, eleonorawlodarczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, Szara GesOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2017

Szanowna Pani Eleonoro,

Bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Kalata-Janik

Szara Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara Ges? Podziel się wrażeniami!