Zrecenzowano: 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysto i przytulnie, pokój z małżeńskim łożem przestronny, czysty, zadbany i ciepły. Na śniadaniu wszystko świeże, aczkolwiek niewielki wybór. Byliśmy przed świętami, przy minimalnym obłożeniu. Polecam

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2017

Część pracowników jest nieodpowiednio wychowana , wtrąca się w prywatnym życiu gości . .
Śniadanie ok, parking bezpłatny, ok .
Pokoje skromnie urządzone, łazienka duża ..
Internet słabo działa z przerwami .

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, 11Maria875
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel L, Dyrektor generalny, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 25 kwietnia 2017

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Każda uwaga naszego gościa jest dla nas bardzo ważna, dlatego jeśli życzyłaby sobie Pani napisać coś więcej na temat opisywanej przez Panią sytuacji, bardzo proszę o kontakt pod mailem: manager@hotellorenzo.pl

Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Dębińska

Zrecenzowano: 15 stycznia 2017

Spędziliśmy w hotelu trzy noce.Hotel położony w spokojnej i cichej części miasta.Bardzo sympatyczna i miła obsługa.Urozmaicone śniadania.Raz zjedliśmy w hotelu obiad,był bardzo smaczny.Pokoje skromnie urządzone,czyste.Łazienka przestronna.W pokoju jest czajnik elektryczny,szklanki i kubki.Dziękuję personelowi za miły pobyt.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, ZaIrek53
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Limoncello R, Kierownik ds. gości, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 10 lutego 2017

Dziękujemy za opinię! Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 października 2016

Mieszkam w Łagiewnikach i poszukiwałam miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla 22 osób. Postanowiłam skorzystać z oferty jaką otrzymałam od Menagera hotelu Lorenzo Pani Ani. Muszę przyznać, że impreza przerosła moje oczekiwania. Jedzenie wyśmienite i wspaniale podane, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Goście byli zachwyceni i do dzisiaj gratulują wyboru miejsca imprezy.
Chciałabym z tego miejsca jeszcze raz specjalnie podziękować całemu Personelowi hotelu za profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie. Zaproponowane przez Panią Anię nagrody w konkursie karaoke w postaci figurek z belgijskiej czekolady okazały się hitem!!! Polecamy Hotel Lorenzo jako miejsce na zorganizowanie kameralnych imprez. Agata i Witek

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, agatawojcicka
Zrecenzowano: 16 maja 2015

Dość ciekawy hotel. Nie spotyka się w Krakowie zbyt wielu obiektów w typowo włoskim stylu a tu proszę zaskoczenie. Nie mam się do czego przyczepić, jakość obsługi super, pokoje w porządku, czysto i przytulnie. Hotel jest położony z dala od głównej ulicy więc jest cisza i spokój a za oknem śpiewają ptaszki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Spałem tylko w jednym więc o innych pokojach się nie wypowiem ale pokój na pierwszym piętrze z oknami od strony wejścia był całkiem ok.
Termin pobytu: maj 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, Andrzej M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel L, Dyrektor generalny, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 16 grudnia 2015

Drogi Andrzeju, dziękujemy za dodanie opinii, Niezmiernie nam miło czytać informację że w Hotelu Lorenzo podoba się naszym gościom.
Cały czas dokładamy wsze;kich starań aby pobyt w Hotelu Lorenzo był lepszy.

Pozdrawiam
Manager Hotelu Lorenzo