“Dobra jakość w przystępnej cenie”
Hotel Lorenzo — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Lorenzo
Miejsce nr 151 wśród 264 hoteli w Krakowie

Bardzo czysto i przytulnie, pokój z małżeńskim łożem przestronny, czysty, zadbany i ciepły. Na śniadaniu wszystko świeże, aczkolwiek niewielki wybór. Byliśmy przed świętami, przy minimalnym obłożeniu. Polecam

Data pobytu: grudniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena K

Zrecenzowano 23 kwietnia 2017

Część pracowników jest nieodpowiednio wychowana , wtrąca się w prywatnym życiu gości . .
Śniadanie ok, parking bezpłatny, ok .
Pokoje skromnie urządzone, łazienka duża ..
Internet słabo działa z przerwami .

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, 11Maria875
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel L, Dyrektor generalny, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 25 kwietnia 2017

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Każda uwaga naszego gościa jest dla nas bardzo ważna, dlatego jeśli życzyłaby sobie Pani napisać coś więcej na temat opisywanej przez Panią sytuacji, bardzo proszę o kontakt pod mailem: manager@hotellorenzo.pl

Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Dębińska

Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Spędziliśmy w hotelu trzy noce.Hotel położony w spokojnej i cichej części miasta.Bardzo sympatyczna i miła obsługa.Urozmaicone śniadania.Raz zjedliśmy w hotelu obiad,był bardzo smaczny.Pokoje skromnie urządzone,czyste.Łazienka przestronna.W pokoju jest czajnik elektryczny,szklanki i kubki.Dziękuję personelowi za miły pobyt.

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ZaIrek53
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Limoncello R, Kierownik ds. gości, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 10 lutego 2017

Dziękujemy za opinię! Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 października 2016

Mieszkam w Łagiewnikach i poszukiwałam miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla 22 osób. Postanowiłam skorzystać z oferty jaką otrzymałam od Menagera hotelu Lorenzo Pani Ani. Muszę przyznać, że impreza przerosła moje oczekiwania. Jedzenie wyśmienite i wspaniale podane, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Goście byli zachwyceni i do dzisiaj gratulują wyboru miejsca imprezy.
Chciałabym z tego miejsca jeszcze raz specjalnie podziękować całemu Personelowi hotelu za profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie. Zaproponowane przez Panią Anię nagrody w konkursie karaoke w postaci figurek z belgijskiej czekolady okazały się hitem!!! Polecamy Hotel Lorenzo jako miejsce na zorganizowanie kameralnych imprez. Agata i Witek

• Data pobytu: październiku 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, agatawojcicka
Zrecenzowano 16 maja 2015

Dość ciekawy hotel. Nie spotyka się w Krakowie zbyt wielu obiektów w typowo włoskim stylu a tu proszę zaskoczenie. Nie mam się do czego przyczepić, jakość obsługi super, pokoje w porządku, czysto i przytulnie. Hotel jest położony z dala od głównej ulicy więc jest cisza i spokój a za oknem śpiewają ptaszki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Spałem tylko w jednym więc o innych pokojach się nie wypowiem ale pokój na pierwszym piętrze z oknam...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2015, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, Andrzej M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel L, Dyrektor generalny, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 16 grudnia 2015

Drogi Andrzeju, dziękujemy za dodanie opinii, Niezmiernie nam miło czytać informację że w Hotelu Lorenzo podoba się naszym gościom.
Cały czas dokładamy wsze;kich starań aby pobyt w Hotelu Lorenzo był lepszy.

Pozdrawiam
Manager Hotelu Lorenzo

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
w odległości 7,9 km
Hotel Apis
Hotel Apis
Nr 145 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 152
w odległości 3,8 km
Domus Mater
Domus Mater
Nr 98 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 125
w odległości 24,3 km
Green Hotel
Green Hotel
Nr 216 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 11
w odległości 8 km
Hotel Swing
Hotel Swing
Nr 123 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 340
w odległości 7,1 km
InterHouse Hotel
InterHouse Hotel
Nr 218 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 126
w odległości 2 km
Hotel Ruczaj
Hotel Ruczaj
Nr 157 z 264 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 29
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Lorenzo? Podziel się wrażeniami!

Hotel Lorenzo — dodatkowe informacje

Adres: ul Strumienna 10, Kraków 30-609, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 151 wśród 264 hoteli w Krakowie
Zakres cen: 164 zł–368 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Lorenzo 3*
Liczba pokoi: 18
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Lorenzo to wyjątkowe miejsce z kameralną atmosferą, przytulnymi wnętrzami i gościnnym personelem. Wygodna lokalizacja pozwala szybko dostać się do historycznego centrum Krakowa lub na autostradę Kraków- Zakopane, można także zrobić zakupy w pobliskim Centrum Handlowym Bonarka. Hotel Lorenzo to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną w komfortowych warunkach odpocząć po ciężkiej drodze, zobaczyć Kraków i zrelaksować się z daleka od ruchliwego miasta. Najcenniejsza świątynia świata – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia znajduje się jedynie 5 minut spacerem od hotelu. Oferujemy Państwu przestronne pokoje z łazienkami oraz ciepłą, domową atmosferę.Restauracja Hotelu Lorenzo zaprasza na wyśmienite dania kuchni europejskiej, przygotowywane zawsze ze świeżych produktów. Zapewniamy, że nasza miła obsługa hotelowa, zajmie się Państwem w najlepszy sposób. Gwarantujemy, że pobyt w Hotelu Lorenzo będzie niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy pewni, że nasz hotel spełni wszystkie Państwa oczekiwania, co do komfortowych warunków oraz jakości obsługi. Na życzenie Gości zorganizujemy także wycieczki z przewodnikiem po Krakowie i okolicach. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Lorenzo. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?