157 USD
139 USD
77 USD
  • Basen
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (86 USD).

Atlantis Hostel(Kraków)(Świetna cena!)
36 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
111 USD
98 USD
Hilton Garden Inn
  • Bezpłatny parking
79 USD
68 USD
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (79 USD).

110 USD
96 USD
HolidayInn.com
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (116 USD).

134 USD
122 USD
  • Basen
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (153 USD).

181 USD
101 USD
92 USD
Priceline
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Spędziliśmy w hotelu trzy noce.Hotel położony w spokojnej i cichej części miasta.Bardzo sympatyczna i miła obsługa.Urozmaicone śniadania.Raz zjedliśmy w hotelu obiad,był bardzo smaczny.Pokoje skromnie urządzone,czyste.Łazienka przestronna.W pokoju jest czajnik elektryczny,szklanki i kubki.Dziękuję personelowi za miły pobyt.

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ZaIrek53
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Limoncello R, Kierownik ds. gości, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 10 lutego 2017

Dziękujemy za opinię! Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 października 2016

Mieszkam w Łagiewnikach i poszukiwałam miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla 22 osób. Postanowiłam skorzystać z oferty jaką otrzymałam od Menagera hotelu Lorenzo Pani Ani. Muszę przyznać, że impreza przerosła moje oczekiwania. Jedzenie wyśmienite i wspaniale podane, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Goście byli zachwyceni i do dzisiaj gratulują wyboru miejsca imprezy.
Chciałabym z tego miejsca jeszcze raz specjalnie podziękować całemu Personelowi hotelu za profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie. Zaproponowane przez Panią Anię nagrody w konkursie karaoke w postaci figurek z belgijskiej czekolady okazały się hitem!!! Polecamy Hotel Lorenzo jako miejsce na zorganizowanie kameralnych imprez. Agata i Witek

• Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, agatawojcicka
Zrecenzowano 16 maja 2015

Dość ciekawy hotel. Nie spotyka się w Krakowie zbyt wielu obiektów w typowo włoskim stylu a tu proszę zaskoczenie. Nie mam się do czego przyczepić, jakość obsługi super, pokoje w porządku, czysto i przytulnie. Hotel jest położony z dala od głównej ulicy więc jest cisza i spokój a za oknem śpiewają ptaszki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Spałem tylko w jednym więc o innych pokojach się nie wypowiem ale pokój na pierwszym piętrze z oknami od strony wejścia był całkiem ok.
  • Data pobytu: maj 2015, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, Andrzej M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel L, Dyrektor generalny, Hotel LorenzoOdpowiedź udzielona 16 grudnia 2015

Drogi Andrzeju, dziękujemy za dodanie opinii, Niezmiernie nam miło czytać informację że w Hotelu Lorenzo podoba się naszym gościom.
Cały czas dokładamy wsze;kich starań aby pobyt w Hotelu Lorenzo był lepszy.

Pozdrawiam
Manager Hotelu Lorenzo

Zrecenzowano 2 kwietnia 2014

Jesteśmy bardzo wdzięczni obsłudze hotelu za cierpliwość (przyjechaliśmy do hotelu o 2.30am) i przywitanie z uśmiechem, za ludzkie potraktowanie, możliwość niezgubienia się w Krakowie, chociaż na moment, to na pewno będziemy pamiętać wizytę w Krakowie w hotelu Lorenzo i przy najbliższej okazji skorzystamy z usługi, czyściutkie pokoje, wygodne łóżka, pyszne śniadanie, mapa dojazdu na odchodnym - dziękujemy i do zobaczenia

• Data pobytu: kwiecień 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, KamilaKowalska
Zrecenzowano 7 września 2012

Przytulny i kameralny hotel w pobliżu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach (ok 10 min na piechotę). Pokoje są czyste i zadbane. W pokojach nie ma wykładziny, natomiast są płytki ceramiczne. To co bardzo mi się spodobało to małe deski do prasowania w pokoju z możliwością wypożyczenia żelazka w recepcji. W hotelowej restauracji serwowane jest dobre śniadanie. Obsługa hotelu jest miła i pomocna.
Jeśli ktoś chce zatrzymać się w Lorenzo, a pragnie zwiedzać głównie centrum Krakowa, to lokalizacja tego hotelu okaże się dla niego mało wygodna.

• Data pobytu: sierpień 2012, podróż służbowa
Dziękujemy, Aneta L