Kraków
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

Bardzo zadbane i czyste pokoje, świeże śniadanie podawane na bieżąco, co w hostelach nie jest z reguły spotykane. Blisko starówka, sklep tuż za rogiem, obsługa również miła. Przyjazna atmosfera w całym ośrodku. Zdecydowanie polecam :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Sandra L
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Super lokalizacji,pokój czysty,łazienki także czyściutkie,miła obsługa,darmowy internet oraz pyszne śniadanko!Na pewno jeśli będę w Krakowie to skorzystam z tego hostelu i polecę go innym:)W takim miejscu można miło spędzić chwile oraz poznać ciekawych ludzi.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Elżbieta W
Zrecenzowano: 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Obsluga to ciepłe i przyjazne osoby. Śniadania przepyszne! Lokalizacja hostelu wymarzona-wszędzie blisko piechotą. Przy recepcji miejsce do odpoczynku i patio. Jedyny minus hostelu to przygnębiająco ciemny wystrój pokoju i łazienki. Dziecko się rozpłakało po wejściu do pokoju i chciało stamtąd czym prędzej wyjść. Ja również czułam się nieswojo. Ale zostaliśmy. Proponuję odświeżyć i rozjaśnić wystrój pokoi.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, KatMal_KM
Zrecenzowano: 24 września 2016 z urządzeń przenośnych

Super Lokalizacja, czysto schludnie, fajne pyszne śniadanko. Po domowemu cały stół zastawiony i wybierają na co masz ochotę. Pokoje tematyczne np. Hawaje czy Japonia. Darmowy internet. Polecam nawet dla rodziny z dzieckiem.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, 541ewaw
Zrecenzowano: 19 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hostel w perfekcyjnej lokalizacji, z duszą, pięknym tarasem i ogrodem, pokój czysty i schludny. Pyszne śniadania! Obsługa na wysokim poziomie, fajni ludzie w hostelu Z chęcią wrócę i będę polecał innym!

Termin pobytu: lipiec 2016
Typ podróży: Podróż w pojedynkę