“Świetna pizza”
Pizzeria 00 — recenzja

Pizzeria 00
Nr 389 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Zdecydowanie jest to klejnot na najbrzydszej ulicy Krakowa i jedna z niewielu przyczyn, by na kalwaryjską się wybrać. Świetna pizza, kameralna atmosfera i bardzo ciekawy wybór napojów. Obsługa raczej przeciętna, ale zarzucić wiele jej nie można.
Wracając jednak do jedzenia, bo chyba to jest najważniejsze. To przede wszystkim czuć dobrej jakości składniki. Dodatkowo połączenia smakowe nie są banalne i próźno takich szukać w większości krakowskich lokali. Polecam.

Dziękujemy, Filip K

Zrecenzowano 8 września 2019

Zwabieni opinią na tripadvisor wybraliśmy się do Pizza 00 dzisiaj popołudniu. ...Byliśmy, próbowaliśmy, bardzo nie polecamy.
Zamówiliśmy dwie pizze - quattro formaggi i „Pe-coś tam” (z gruszką). Kiedy dostaliśmy je na talerzu pomyśleliśmy, ze to może jakiś żart.... Małe, bardzo odbiegające od 30 cm średnicy ( sporo mniejsze) +MNÓSTWO przypalonego ciasta. Ciasto gumowe i mokre. Zewnętrzna cześć pizzy (tzw. „brzegi” miały po kilka cm wzdłuż i wszerz, spalone do koloru czarnego i smakiem przypominające tanie ciasto drożdżowe, a nie ciasto pizzy! )
Niestety, ale środek pizzy pozostawiał tez WIELE do życzenia, brzegi były tak rozrośnięte wgłąb środka pizzy, ze samego ciasta ze składnikami było tyle co nic i nawet ten środek w smaku —> słabe!!
Nie pamietam żebym kiedykolwiek jadła tak słaba pizzę. Brawo zaloga - nie sądziłam, ze quattro formaggi można tak spierniczyc.
Za 2xcoca cola + dwie niby_pizze zapłaciliśmy 70 pln i czujemy się oszukani. Beznadziejne miejsce na mapie kulinarnej Krakowa.

Dziękujemy, Bernadeta Z
Zrecenzowano 8 września 2019

Zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowiłam udać się do tej restauracji. Niestety już u progu "przywitała" mnie niemiła pani. Łaskawie znalazła dla mnie stolik. Następnie podała pizzę, która była dobra, ale jej smak odbierały spojrzenia pani z obsługi, która tylko czekała aż zjem. Gdy tylko odłożyłam sztućce podbiegła do mnie zabrała mi talerz z przed nosa, nawet nie patrząc na to, że osoba która była ze mną jest w połowie swojej porcji. Bardzo nieelegancko i nie profesjonalnie. Nie tego oczekiwałam po miejscu, które jednak nie jest barem szybkiej obsługi a restauracją.

Dziękujemy, Gabi S
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Pizza była smaczna, ale do ideału trochę jej brakuje. Z plusów: fajna jakość składników, odpowiednia ilość składników, ciekawe kompozycje smakowe i miła obsługa.

Z minusów, to ciasto było OK, ale nie więcej niż OK, trochę gumowate na brzegach i nierównomiernie przypieczone. Szkoda te, że w quattro fromaggio oraz spinata dwa najważniejsze dodatki (odpowiednio konfitura i miód) były tak nierównomiernie rozłożone i mogło by ich być odrobinę więcej. One w tych kompozycjach robiły robotę - świetny pomysł.

Trochę ciepło i głośno w lokalu, obsługa miła i sprawna.

Słowem podsumowania, warto spróbować ale na moją listę ulubionych pizzerii w Krakowie niestety nie dopisuję.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 27 marca 2019

Pizza przepyszna, zdecydowanie wygrywa z innymi pizzeriami w Krakowie! klimat w restauracji bardzo przyjemny. Zawsze chętnie tam wracam :D

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wikwaror

Pizzeria 00 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria 00? Podziel się wrażeniami!