“Skrajnie niemiła obsługa”
Pizzeria 00 — recenzja

Pizzeria 00
Nr 391 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019

Zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowiłam udać się do tej restauracji. Niestety już u progu "przywitała" mnie niemiła pani. Łaskawie znalazła dla mnie stolik. Następnie podała pizzę, która była dobra, ale jej smak odbierały spojrzenia pani z obsługi, która tylko czekała aż zjem. Gdy tylko odłożyłam sztućce podbiegła do mnie zabrała mi talerz z przed nosa, nawet nie patrząc na to, że osoba która była ze mną jest w połowie swojej porcji. Bardzo nieelegancko i nie profesjonalnie. Nie tego oczekiwałam po miejscu, które jednak nie jest barem szybkiej obsługi a restauracją.

Dziękujemy, Gabi S

Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Pizza była smaczna, ale do ideału trochę jej brakuje. Z plusów: fajna jakość składników, odpowiednia ilość składników, ciekawe kompozycje smakowe i miła obsługa.

Z minusów, to ciasto było OK, ale nie więcej niż OK, trochę gumowate na brzegach i nierównomiernie przypieczone. Szkoda te, że w quattro fromaggio oraz spinata dwa najważniejsze dodatki (odpowiednio konfitura i miód) były tak nierównomiernie rozłożone i mogło by ich być odrobinę więcej. One w tych kompozycjach robiły robotę - świetny pomysł.

Trochę ciepło i głośno w lokalu, obsługa miła i sprawna.

Słowem podsumowania, warto spróbować ale na moją listę ulubionych pizzerii w Krakowie niestety nie dopisuję.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 27 marca 2019

Pizza przepyszna, zdecydowanie wygrywa z innymi pizzeriami w Krakowie! klimat w restauracji bardzo przyjemny. Zawsze chętnie tam wracam :D

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wikwaror
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Na Kalwaryjskiej i w okolicy pizzerii niewiele, a już na pewno nie ma drugiej tak smacznej. Ciasto jest pyszne, miękkie, puszyste brzegi. Ciekawe połączenia smakowe, które jednak się zmieniają, więc warto co jakiś czas zjeść coś nowego. Zawsze miła obsługa, szybki serwis. Przyjemne, kameralne miejsce i bardzo dobra pizza :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, everyonesbusy
Zrecenzowano 15 lutego 2019

to jest bezapelacyjnie najlepsza pizza neapolitańska w krakowie! pizza neapolitańska taka, jaka powinna być - nierówny, miejscami przypalony, cieniutki placek z grubym brzegiem - najlepszy! jadłam najprostszą margaritę, którą polecam, bo w tej prostocie czuć smak najlepszych składników - mąkę w typie 00, słodkie pomidory i mozarellę. jestem zachwycona, nie wierzę w to, jakie to było dobre. lokal jest mały a atmosfera kameralna, z tego co udało mi się dowiedzieć, jest to biznes rodzinny i to się czuje. w lokalu podawana jest tylko pizza, ale i tak wszystkie stoliki były zajęte (był to weekendowy wieczór). polecam bardzo!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, bodipol

Pizzeria 00 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria 00? Podziel się wrażeniami!