Jeśli biżuteria z jajem, to tylko w Puncy

W świecie pełnym powtarzalności, nijakości i słabej jakości, Punca mieni się niczym diament na tle... Przeczytaj więcej

GabrielaMaj
Kraków, Polska
Przepiękne miejsce, oryginalne przedmioty

Przepiękne przedmioty w oryginalnym wnętrzu. Jeśli szukacie niebanalnego prezentu, tutaj... Przeczytaj więcej

Xzyyy

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Jeśli będziesz na Kazimierzu, wstąp do tego sklepu - piękna, niebanalna biżuteria polskich projektantów i bardzo miła obsługa. Mąż kupił kilka sztuk biżuterii dla mnie, ale zależało mi również na konkretnym wzorze pierścionka, którego nie było w sklepie. Zapłacił również za ten pierścionek, a obsługujący nas właściciel zamówił go u projektantki i przesłał do mnie pocztą. Bardzo, bardzo polecam sklep PUNCA !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, czykr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Meander499403, Właściciel, PuncaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

OCH! Jakżeż nam miło! Serdecznie dziękujemy za dobre słowo! Pozdrawiamy ulubionych klientów z Wrocławia!

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Serdecznie polecam sklep (również internetowy) w sercu krakowskiego Kazimierza tym, którzy cenią niepowtarzalną biżuterię od polskich projektantów oraz piękne szkło i inne przedmioty do wystroju domu. Oprócz rzeczy nowych ciekawy wybór vintage dla poszukujących prawdziwych skarbów. Warto odwiedzić, spacerując urokliwą ulicą Józefa i sprawić pamiątkę bliskim i sobie. :) Ja do tego sklepu wracam w czasie każdego pobytu w Krakowie. :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Maciej B

Czytając taką opinię przekonujemy się, że nasza 3.5 letnia praca nie idzie na marne i jest doceniana. Bardzo dziękujemy!

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce gdy szukasz prezentu lub pamiątki - dla innych i dla siebie. Ogromny plus za rzeczy polskich producentów

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, efkak757
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Meander499403, Właściciel, PuncaOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy! Miło nam, że nasi klienci nas doceniają i piszą same miłe komentarze.

Zrecenzowano: 17 marca 2019

Zakupy on-line polecam tym, którzy tak jak ja jeszcze nie mieli okazji dotrzeć do sklepu stacjonarnego. Zakupiłam biżuterię, której jakość wykonania spełniła moje oczekiwania wyrobione na podstawie zdjęć. Świetny kontakt ze strony sklepu w kwestii dostawy. Bardzo polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, katarasia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Meander499403, Właściciel, PuncaOdpowiedź udzielona 18 marca 2019

Bardzo nam miło!!! Radość nasza podąża tuż za zadowoleniem klienta ;-) Dziekujemy!

Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Sklep posiada wyjątkowe produkty, których trudno szukać w innych sklepach. Zakupiłam w Punca online komplet kryształowych kieliszków w rzadko spotykanym odcieniu, których nie da się kupić nawet na stronie producenta. Do tego kontakt ze sklepem i szybkość realizacji zamówienia były na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecam i żałuję, że stacjonarny oddział sklepu jest w odległym ode mnie Krakowie.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Jasna404
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Meander499403, Właściciel, PuncaOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2018

Miło nam czytać tak miłe słowa. Wyszukujemy tylko polskie i tylko piękne przedmioty walcząc z wszechogarniającą brzydotą, która wciąż ma zbyt...
Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Większość towaru staramy się mieć w sklepie internetowym, ale służymy również pomocą i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.