“Sympatyczna restauracja w centrum Krakowa”
Klimaty Poludnia — recenzja

Klimaty Poludnia
Nr 49 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Winiarnia Klimaty Południa zaprasza na śniadanie, lunch oraz kolacje przy doskonałym wyborze win. Restauracja otwarta codziennie od godziny 10-24

Ładna przytulna restauracja w centrum Krakowa.
Początkowe wrażenie było negatywne jako że musieliśmy czekać pół godziny zanim w ogóle ktoś do nas podszedł aby wziąć zamowienie (nie zaproponowano nam nawet nic do picia).
Całą sytuację uratowała przesympatyczna Pani kelnerka dzięki której spędziliśmy miły wieczór.
Przepyszne jedzenie i desery.
Godna polecenia.

Dziękujemy, sylwita
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena C, Właściciel, Klimaty PoludniaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Coś dla oczu i podniebienia. Pyszne i wyjątkowe pierogi, sałatka z ojcowskim pstrągiem i rosołek. Wszystko comme il faut Ładne wnętrze z miłym światłem wpadającym od ogrodu. Fajne miejsce, żeby uciec przed miastem i złapać oddech. Do tego kieliszek wina i mamy przepis na mile spędzony czas. Naturalnie i niewymuszenie miła obsługa i ogród

Dziękujemy, darriusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena C, Właściciel, Klimaty PoludniaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za miłe słowa.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Miejsce perełka, z dala od miejskiego zgiełku choć w samym centrum :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 86Magda

Dziękujemy bardzo :)

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam tę restauracje każdemu, kto chce zjeść dania najwyższej jakości w towarzystwie wybornego wina i to wszystko za rozsądną cenę.
Obsługa zawsze miła i pomocna.

Dziękujemy, P W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena C, Właściciel, Klimaty PoludniaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Klimatow Poludnia trafiliśmy dopiero dzisiaj pomimo wiedzy o tym miejscu od dobrych paru lat. Zazwyczaj niedzielny obiad w centrum konczyl sie na rynku lub w restauracjach w najbliższym otoczeniu. Jak pokazuje wspaniala kuchnia i obsluga KP, wybieranie jedynie knajp "na rynku" jest NAJWIEKSZYM bledem smakoszy! Zamowilismy praktycznie wszystko: rybe, makaron, krewetki, cielecine, salatki. WSZYSTKO WYBORNE! Klimaty Poludnia - spodziewajcie sie Nasz czesciej:)

Dziękujemy, Krzysiek K

Dziękujemy bardzo za miłe słowa.

Klimaty Poludnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Klimaty Poludnia? Podziel się wrażeniami!