“Rewelacja”
Klimaty Poludnia — recenzja

Klimaty Poludnia
Nr 31 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Winiarnia Klimaty Południa zaprasza na śniadanie, lunch oraz kolacje przy doskonałym wyborze win. Restauracja otwarta codziennie od godziny 10-24
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Rewelacja”
Zrecenzowano: 28 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam, miła obsługa, pyszne i gorące jedzenie i super klimat. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni ;) Napewno tam wrócimy.

Data wizyty: marcu 2017

Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Elegancka restauracja z duszą”
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna winiarnia z wspaniałym jedzeniem. Osobiście polecam sok z winogron i krewetki, szczególną uwagę należy tez zwrócić na menu dań mięsnych

W piątki można trafić na koncert muzyki na żywo :)

Data wizyty: lutym 2017
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“ostrożnie”
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Zachęcony recenzjami z całą rodziną udałem się na obiad do tej restauracji. Nasze zamówienie przekrojowo obejmowało całe manu. Był makaron, ryba, mięso dwa rodzaje. Ryba była najlepsza, ale szału nie było. Córka jednak zjadła ze smakiem. Makaron to była droga przez mękę. Żona pozostawiła prawie nietchnięty posiłek.Mięso z kolei to był dramat w każdym calu. Nudne, jałowe, gąbczaste, ciągnące się badziewie. Nie udało mi się zjeść. Kaczka znośna (druga córka) zjadła posiłek do połowy.

Data wizyty: sierpniu 2016
3 Dziękujemy, coltazar
Wieliczka, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Rodzinne, klimatyczne urodziny. ”
Zrecenzowano: 24 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lubimy tu zaglądać kiedy nachodzi nas ochota na kominkową atmosferę i rodzinne pogaduszki. To już kolejny raz ....
Zawsze milo, uprzejmie i smacznie.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Mariusz R
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 30
29 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Bardzo klimatyczna i kameralna restauracja”
Zrecenzowano: 11 stycznia 2017

Co za przyjemne miejsce! Klimatyczne, kameralne, wręcz idealne na romantyczną kolację we dwoje, ale z powodzeniem sprawdzi się także w ramach rodzinnego wyjścia na obiad. Jedzenie pyszne - świeże, sycące, ceny niezbyt wygórowane jak na takie miejsce. Obsługa profesjonalna, zna potrawy, które poleca, umie doradzić. Bardzo miła wizyta, będę wracać.

• Data wizyty: wrześniu 2016
2 Dziękujemy, taktyka

Klimaty Poludnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Klimaty Poludnia? Podziel się wrażeniami!