“Bardzo klimatyczna i kameralna restauracja”
Klimaty Poludnia — recenzja

Klimaty Poludnia
Nr 24 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Winiarnia Klimaty Południa zaprasza na śniadanie, lunch oraz kolacje przy doskonałym wyborze win. Restauracja otwarta codziennie od godziny 10-24
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 30
29 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Bardzo klimatyczna i kameralna restauracja”
Zrecenzowano: 11 stycznia 2017

Co za przyjemne miejsce! Klimatyczne, kameralne, wręcz idealne na romantyczną kolację we dwoje, ale z powodzeniem sprawdzi się także w ramach rodzinnego wyjścia na obiad. Jedzenie pyszne - świeże, sycące, ceny niezbyt wygórowane jak na takie miejsce. Obsługa profesjonalna, zna potrawy, które poleca, umie doradzić. Bardzo miła wizyta, będę wracać.

• Data wizyty: wrześniu 2016

8 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Klimatyczna kolacja”
Zrecenzowano: 3 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji w piątkowy grudniowy wieczór. Bardzo klimatyczne wnętrze trochę mało stolików wiec bez rezerwacji wieczorem nie ma co liczyć na wolny stolik. Dla mnie to oznaka ze kuchnia jest naprawdę dobra i rzeczywiście nie zawiodłam się. Zamówiliśmy zupę prowansalska, sandacza, gnocchi i na deser ciasto czekoladowe. Najlepsza była zdecydowanie ryba chrupkości dodawał w niej granat - pyszne. Deser tez bardzo dobry. Na pewno polecam. Ogromny plus za muzykę na żywo klimatyczny saksofon nie za głośny mimo ze siedzieliśmy tuż przy. Minusem w zimie są stoliki tuż przy wejściu bo nie ma żadnego przedsionka i z zewnątrz wieje przy każdym otwarciu drzwi. Na pewno godne polecenia miejsce.

Data wizyty: grudniu 2016
1 Dziękujemy, Agtba
Liczba recenzji: 18
18 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Fantastyczny klimat”
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Gościłem w restauracji przy okazji restaurant weeku i na pewno tam jeszcze wrócę. Niepowtarzalny klimat, pyszne jedzenie oraz wyśmienite wino. Polecam.

• Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Piotrek W
Liczba recenzji: 10
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“przy kominku, przy winie”
Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Niewielki ale spokojny lokal. Kilka dań kuchni włoskiej. I wina! Warto degustować a nawet sporo przepić. Jest swobodnie, cicho, ciepło. Trafiają Ci, którzy cenią sobie czas! Potrawy poprawne, delikatne. Ceny umiarkowane. Miłe miejsce na spotkanie!

Data wizyty: wrześniu 2016
1 Dziękujemy, krzysztofmarkiel
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
8 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Jest Klimatycznie i jest Południowo”
Zrecenzowano: 30 października 2016

W Klimatach Poludnia po raz pierwszy zjedliśmy obiad w ramach Restaurant Week. Dań które nam zaserwowano próżno szukać w regularnym menu, a to wielka szkoda bo były wyśmienite i bardzo chętnie przeżylibyśmy to jeszcze raz. Chociaż z drugiej strony zawartość karty wygląda na tyle obiecująco, że następnym razem na pewno będzie w czym wybierać. Była to nasza pierwsza wizyta w Klimatach, ale na pewno nie ostatnia.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Paweł P

Klimaty Poludnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Klimaty Poludnia? Podziel się wrażeniami!