Kraków

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pod Lasem - Restauracja i Pizzeria
Zamów online
Nr 907 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)

Cóż się rozpisywać, to prosty bar, knajpa piwna z kebabem i słabą pizzą. Niedrogo i niesmacznie. Zdarzyło mi się popełnić pizzę i danie kebab (w chwili słabości). Z dwojga złego wybieram to drugie.

Dziękujemy, Grzech000

Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przejazdem, zamówiliśmy kilka potraw, pomimo ruchu czas oczekiwania nie przeciągał się. Fasolka po bretonsku i ryba były bardzo dobre, makaron penne super. Polecam restaurację.

Dziękujemy, 664kamilat
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowaliśmy tutaj przyjęcie urodzinowe i byliśmy bardzo zadowoleni. Organizacja wręcz przerosła nasze oczekiwana, szczegóły szybko i konkretnie ustalone, bardzo dobre jedzenie, dania ładnie podane, goście je zachwali. Obsługa wykonała dobrą pracę. POLECAM!

Dziękujemy, izaBella102
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje dobry poziom, od wystroju po obsługę i przede wszystkim jedzenie, z menu można wybrać ciekawe potrawy, wszystko było dobre. Z chęcią polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja z przyjemnym klimatem. Spodobało mi się ładne wnętrze oraz schludność. Jedzenie uważam za bardzo dobre, dość szybko podaje, obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Szczególnie polecam pierogi, były świetne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KasiaStazyk90

Pod Lasem - Restauracja i Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie
Węgrzce Wielkie, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Lasem - Restauracja i Pizzeria? Podziel się wrażeniami!