“NAJLEPSZA WĘGIERSKA RESTAURACJA!!!”
Balaton Restaurant — recenzja

Balaton Restaurant
Nr 136 wśród 1 592 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 4 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Od lat stałe i pewne miejsce. Obowiązkowy punkt kulinarny na mapie Krakowa. Zupa węgierska przepyszna. Placki po węgiersku godne polecenia.

Dziękujemy, Anna Z
Napisz recenzję
Balaton Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 marca 2017

Uwielbiam odwiedzac to miejsce ilekroc jestem w krakowie jest to miejsce ktore musze odwiedzic. Uwielbiam wasze placki wegierskie.

Dziękujemy, kubakon123
Zrecenzowano 20 lutego 2017

Bardzo przyzwoite placki po węgiersku, jednak nie zupełnie oddają prawdziwy klimat kuchni węgierskiej. Obsługa na słabym poziomie - sztućce - z pewnością nie rozkłada się ich "gołymi" rękami (rzucając nimi) przed gośćmi. Toalety rodem z PRL-u .

Dziękujemy, masterrest16
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Placki po węgiersku pierwsza klasa. Doskonałe Zupa rybna odpowiednio pikantna. Do tego świetny tokaj.
Jeżeli dla kogoś nie jest najważniejszy wystrój wnętrza, to polecam.
Obsluga bardzo miła. Jednym slowem udany wieczór

Dziękujemy, Asia P
Zrecenzowano 17 lutego 2017

Najlepsze placki po węgiersku i gulasz jakie jadłam w życiu, a miałam być okazję na Węgrzech i próbować ich dań tradycyjnych, zdecydowanie na plus, do tego podają Tokaja, który nie jest najpopularniejszym winem w krakowskich restauracjach, położenie restauracji na słynnej Grodzkiej i ostatnio remont kamienicy gdzie znajduje się resturacja - bardzo na plus

Dziękujemy, taewka

Balaton Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Balaton Restaurant? Podziel się wrażeniami!