“Przepyszne placki”
Balaton Restaurant — recenzja

Balaton Restaurant
Nr 136 wśród 1 592 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Placki po węgiersku pierwsza klasa. Doskonałe Zupa rybna odpowiednio pikantna. Do tego świetny tokaj.
Jeżeli dla kogoś nie jest najważniejszy wystrój wnętrza, to polecam.
Obsluga bardzo miła. Jednym slowem udany wieczór

Dziękujemy, Asia P
Napisz recenzję
Balaton Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 17 lutego 2017

Najlepsze placki po węgiersku i gulasz jakie jadłam w życiu, a miałam być okazję na Węgrzech i próbować ich dań tradycyjnych, zdecydowanie na plus, do tego podają Tokaja, który nie jest najpopularniejszym winem w krakowskich restauracjach, położenie restauracji na słynnej Grodzkiej i ostatnio remont kamienicy gdzie znajduje się resturacja - bardzo na plus

Dziękujemy, taewka
Zrecenzowano 14 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszny obiad walentynkowy, przytulne węgierskie wnętrze oraz wspaniały klimat! Bardzo polecam restauracje Balaton!!

Dziękujemy, muse692017
Zrecenzowano 11 stycznia 2017

Balaton istnieje od zawsze, więc nic dziwnego że śruby lądują w zupie - mam nadzieję że nie za często. Zupa gulaszowa dobra, rybna za słona, placki ziemniaczane świetne - jeśli chcesz zjeść stosunkowo tanio i poczuć klimat lat 70tych polecam - jeśli jednak nie chcesz ryzykować są lepsze miejsca

Dziękujemy, Paweł R
Zrecenzowano 20 grudnia 2016

Wystrój wnętrza właściwie nie zmienił się od czasów komuny. Poziom jedzenia - na szczęście - też nie. Jak było smacznie, tak jest, choć efektu "łał" nie było. Za to obsługa pozostawiała do życzenia. Kelner w miarę sympatyczny, ale znikający na dłuższe okresy czasu. Najpierw długo czekaliśmy, aż się pojawi, na końcu nie było komu zapłacić. Ostatecznie zapłaciliśmy przy barze. To nie zrobiło na nas dobrego wrażenia.

1  Dziękujemy, wiernikosia

Balaton Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Balaton Restaurant? Podziel się wrażeniami!