“Bardzo klimatyczne miejsce”

Bezogrodek Food Truck Park
Nr 728 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: BEZOGRÓDEK to ponad 2 tys. m² zielonego terenu w samym centrum Krakowa, w sąsiedztwie Bloni, Parku Jordana, a także miasteczka akademickiego. Znajdziecie nas zaraz przy pętli tramwajowej, co oznacza, że latwo do nas trafić. W sloneczne i cieple dni możecie rozciągnąć się wygodnie na leżaku, rozlożyć koc, posluchać chillowej muzyki i zjeść jedzenie serwowane przez nasze food trucki.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy tu wpadać w niedzielne popołudnia. Fajny wybór jedzenia oraz napojów, w tym alkoholi. Mimo tłumów, miejsc jest bardzo dużo :)

Dziękujemy, koadra

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Fajne miejsce na weekendowy relaks przy piwku i dobrym jedzeniu.
Bardzo polecam zarówno na wyjście ze znajomymi jak i z rodzinką!

Dziękujemy, adzixyo
Zrecenzowano 13 maja 2019

Przyjazne psom, miła atmosfera, wybór dość średni, ale za to dużo miejsca do siedzenia i wystrój bardzo przyjemny, lokalizacja obok pętli tramwajowej także.

Dziękujemy, aleksandraw130
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Super miejsce od wiosny do jesieni. Sporó różnorodnych foodtrucków w bardzo fajnym zielonym ogrodzie. Sporo stolików, miejsce dla dzieci do biegania. Bardzo często z dzieciakami kończymy tam spacer na Błoniach lub w Parku Jordana.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, PawelWod
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

ciekawe miejsce na mapie krakowa,gdzie można przyjść i odpocząć na leżakach ,a przy okazji zjeść coś dobrego i napić się drinka . Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, T9574QBdavidf

Bezogrodek Food Truck Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bezogrodek Food Truck Park? Podziel się wrażeniami!