“Najlepsze lody w krakowie”
Good Lood — recenzja

Good Lood
Nr 15 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

Świetny pomysł z różnorodnością smaków. Podziwiam osobę, która ma tak wiele pomysłów na łączenie smaków, nie wszystkie trafiają w mój gust, ale na pewno każdy smak znajduje swoje grono odbiorców :)

Dziękujemy, julkakw

Fajna opcja z aplikacją która umożliwia znalezienie swojego ulubionego smaku w najbliższym punkcie.
Każdy znajdzie coś dla siebie, ale smietanka to mój numer jeden i polecam każdemu spróbować- napewno nie pożałujesz!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka Z

Weź takie smaki na początek: ciemna czekolada + virgin mojito. Zwariujesz. Gwarantuję. I już nigdy żadne inne lody nie zrobią na tobie takiego wrażenia...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, lennyx2017
Zrecenzowano 1 września 2019

Lody zawsze są pyszne ale jeśli jest za dużo mlecznych , to jest to mdłe . Ja preferuje sorbety ale powinna być ich podobna ilość .

Dziękujemy, popcorn2768
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Szybka obsługa (a kiedyś był z tym problem), nie było kolejek, dostałam swoje dwie porcje, które szybko zniknęły mi z pudełka. Jak zwykle pyszne! Szczególnie solony orzeszek :)
Szkoda tylko, że ceny poszły w górę, bo wcale nie zgodzę się z tym, że jakość również.

Dziękujemy, piyy656

Good Lood — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Good Lood? Podziel się wrażeniami!