“Lody warte stania w każdej kolejce :-)”
Good Lood — recenzja

Good Lood
Nr 15 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019

Weź takie smaki na początek: ciemna czekolada + virgin mojito. Zwariujesz. Gwarantuję. I już nigdy żadne inne lody nie zrobią na tobie takiego wrażenia...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, lennyx2017

Zrecenzowano 1 września 2019

Lody zawsze są pyszne ale jeśli jest za dużo mlecznych , to jest to mdłe . Ja preferuje sorbety ale powinna być ich podobna ilość .

Dziękujemy, popcorn2768
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Szybka obsługa (a kiedyś był z tym problem), nie było kolejek, dostałam swoje dwie porcje, które szybko zniknęły mi z pudełka. Jak zwykle pyszne! Szczególnie solony orzeszek :)
Szkoda tylko, że ceny poszły w górę, bo wcale nie zgodzę się z tym, że jakość również.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Za każdym razem, gdy jestem w Krakowie wybieram się do Good Lood na lody, bo są naprawdę świetne. Śmietankowe to już chyba legendarny smak, którego nie powtórzy żadna lodziarnia na świecie :) Zdecydowanie najlepsze obok Tiffany'ego lody w Krakowie.

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej lodziarni i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością porcji i przede wszystkim jakością która jest wyśmienita napewno tam wrócę

Dziękujemy, MichalRydzewski

Good Lood — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Good Lood? Podziel się wrażeniami!