Kraków

“Więcej sorbetów”
Good Lood — recenzja

Good Lood
Nr 15 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Lody zawsze są pyszne ale jeśli jest za dużo mlecznych , to jest to mdłe . Ja preferuje sorbety ale powinna być ich podobna ilość .

Dziękujemy, popcorn2768

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Szybka obsługa (a kiedyś był z tym problem), nie było kolejek, dostałam swoje dwie porcje, które szybko zniknęły mi z pudełka. Jak zwykle pyszne! Szczególnie solony orzeszek :)
Szkoda tylko, że ceny poszły w górę, bo wcale nie zgodzę się z tym, że jakość również.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Za każdym razem, gdy jestem w Krakowie wybieram się do Good Lood na lody, bo są naprawdę świetne. Śmietankowe to już chyba legendarny smak, którego nie powtórzy żadna lodziarnia na świecie :) Zdecydowanie najlepsze obok Tiffany'ego lody w Krakowie.

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej lodziarni i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością porcji i przede wszystkim jakością która jest wyśmienita napewno tam wrócę

Dziękujemy, MichalRydzewski
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Recenzja w imieniu dwójki nieletnich synków (sam lodów raczej nie jadam).
Nie potrafią pisać (4,5 i 2,5 roku) ale pewnie zjedli już więcej lodów w swoim życiu niż ja... Znają się na rzeczy.
Staram się zachęcać do próbowania różnych, zwłaszcza nowych smaków, ale przeważnie kończy się na truskawkowych. Te im smakują, z innymi różnie bywa.
Lody nieco powyżej średniej, ale nie cenią ich na tyle, by specjalnie nadkładać drogi. Spore kolejki, także potrafią zniechęcić (do nich nie trafia argument, że gdzie wielu chętnych, tam musi być dobrze...)
Moim skromnym zdaniem (bywało, że kończyłem, ale tylko wspomniane truskawkowe, pozostałych nie próbowałem, nie wiem czy występują inne wegańskie), nic szczególnego. Ogólnie jakość i smak nie idą chyba w parze z popularnością.

Dziękujemy, reckeen

Good Lood — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Good Lood? Podziel się wrażeniami!