“Bywało lepiej”

Restauracja PINO Garden
Nr 346 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Miejsce usytuowane w samym sercu kultowych krakowskich Błoń, serwujące gościom najwyższej jakości dania, ale i zieleń przestrzeni otulającej designerskie wnętrza lokalu. Kompilacyjna karta menu oraz architektoniczny miks stylów to dominujące wyznaczniki Restauracji PINO Garden, lokalu siostrzanego względem otwartej rok wcześniej Restauracji PINO.

Cena za przystawki wzięta z kosmosu. Niby dla dwóch osób ale za deskę a właściwie deszczółkę serów (najpodlejszych) i wędlin łącznie 102 zł. Pizza chyba z biedronki. Najtańszy ser, 3 plasterki salami, ciasto niedopieczone. Dramat. Brak możliwości zamówienia polowy porcji. Po poproszenu noża do pizzy (społemowski okrąglak nie daje rady ) przerażenie w oczach kelnerki.

Dziękujemy, 274jarekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Restauracja PINO GardenOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny 274Jarekk,
dziękujemy za opinie. Serdecznie pozdrawiamy.

Nie była to pierwsza wizyta, mega miła obsługa, pizza przepyszna, idealne ciasto i składniki. Aperol bardzo dobry, zero zarzutów :)

1  Dziękujemy, szynatalia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Restauracja PINO GardenOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pani Szynatalia,
dziękujemy za świetną opinie. Oczywiście zapraszamy ponownie do naszej restauracji aby miło spędzić czas przy rewelacyjnym jedzeniu i orzeżwiającym Aperolu :)
Do zobaczenia w PINO Garden.

Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie nawet dobre, nikt z osób jedzących nie narzekał, szybka i sprawna obsługa, porcje dostateczne. Jednakże całkowitym nieporozumieniem jest brak parkingu dla samochodów przy restauracji zlokalizowanej w tym miejscu Krakowa. To znaczy parking jest, ale żeby na niego wjechać trzeba przejechać przez ulicę, na którą jest zakaz wjazdu. Pani w restauracji powiedziała, że mogę wjechać samochodem, ale "na własną odpowiedzialność, bo często straż miejska daje mandaty".To bardzo dziękuję za taki parking. Co więcej przy telefonicznej rezerwacji pytałem, czy przy restauracji jest parking i pracownik poinformował mnie, że tak. Jest to nieprawda i skorzystanie z "parkingu" grozi mandatem.

1  Dziękujemy, Gonzalez_Freddy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Restauracja PINO GardenOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dzień dobry Panie Gonzalez_Freddy,
oczywiście rozumiemy Pana rozgoryczenie. Musiało dojść do nieporozumienia. Plac sąsiadujący z restauracją nie jest własnością PINO Garden. Przepraszamy za zamieszanie. Sprawa ta zostanie przez nas podjęta na najbliższym spotkaniu z personelem.
Najbliższego miejsca parkingowego najlepiej jest szukać np. przy ul. Focha.
Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal. Dobrze zorganizowany przestronny dostępne stoliki np. Dla rodziny dla 6 osób. Obsługa Bardzo miła sprawna godna polecenia. Jedzenie smaczne dobrze podane. Brakująca gwiazdka to za przeciętną Margeritte która wymaga dopracowania

Dziękujemy, przemo2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, Restauracja PINO GardenOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Witamy Przemo2019,
cieszymy się miło spędzili Państwo rodzinną kolację. Dziękujemy za opinię, oczywiście będziemy pracować nad tym, aby wszystkie dania z naszej karty miały najwyższą ocenę!
Zapraszamy ponownie,

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

In Pino Garden we had our baptism party and to call it perfect, is just said modest. The food was great, beautiful tastes combined with visual aesthetics impressed us and our guests. Service (thank you Ms Monika!) was attentive, kind, smiling, responsive and with great timing :) Preparations for the party and party itself were handled by very reliable, trustworthy and kind management (thank you Ms Justyna and Ms Oliwia!). Overall, great place, great service and taaaasty food! I recommend!
Wrażenia nasze i naszych gości mocno pozytywne :) Smakowało nam jedzenie (pozdrowienia, podziękowania i komplementy dla szefa kuchni), porcje były odpowiednio duże, pięknie podane i serwowane z uwagą, z szacunkiem i z uśmiechem (serdeczne podziękowania dla Pani Moniki przede wszystkim i reszty obsługi), timing był nienaganny. Opieka Pani i Pani Oliwii rzetelna i godna zaufania! Serdecznie dziękujemy!!!

Dziękujemy, AnnieWay80
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik sprzedaży, Restauracja PINO GardenOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowna Pani AnnieWay80,
cieszymy się, że spotkanie, jedzenie, obsługa i atmosfera tak bardzo się udały, i że dobrze będziecie Państwo wspominać ten czas. Czujemy ogromną satysfakcję czytając powyższą opinię, że nasza praca jest przez naszych Gości doceniana.
Zapraszamy ponownie w większym lub mniejszym gronie do naszego PINO Garden na Błoniach!

Restauracja PINO Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja PINO Garden? Podziel się wrażeniami!