Tripadvisor
Kraków

“Spotkanie rodzinne”
Garden Restauracja — recenzja

Garden Restauracja
Nr 4 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja GARDEN to zielony klejnot w samym centrum Krakowa. Sercem restauracji jest piękny, zielony ogród, ukryty na dziedzińcu starych kamienic. Dzięki szklanym ścianom, bujny ogród pełen drzew, krzewów i kwiatów łączy się z ciepłym wnętrzem wyposażonym w drewno, dzięki czemu nawet w zwykły dzień można poczuć się jak na wakacjach na wsi. Nasze MENU, stworzone przez kucharzy DOMINIK SAS, TOMASZ TURECKI, PATRYK POTEPA, w którym można znaleźć wiele prostych, ale oryginalnie połączonych smaków, uzupełnia spokojną atmosferę. W menu znajdziemy wybór dań z całego świata, serwowanych z odrobiną rozmachu w restauracji.
Zrecenzowano 25 grudnia 2019

Miejsce bardzo klimatyczne z przytulnym wystrojem. Menu degustacyjne znakomite, zadowoli najbardziej wymagających. Pyszne wino i uprzejma obsługa. Bardzo udany wieczór . Na pewno wrócę i polecam na spotkanie rodzinne, ze znajomymi czy biznesowe.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Małgosia O

Zrecenzowano 20 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja dla 2 osób za 800 zł!!!! To jest mocne przegięcie, i taniej tutaj zjesc nie można, odradzam niestety

Termin wizyty: grudzień 2019
10  Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano 5 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomenalny klimat, kuchnia, obsługa. Polecam!!! Dobrze dobrane wino do potrawy, piękne czyste pokoje

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, TERESA J
Zrecenzowano 31 października 2019

Polecam restaurację, piękne wnętrze, urządzone z klasą, profesjonalna obsługa. Znakomite menu degustacyjne, które zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy i do tego doskonały dobór win. Wrócimy na pewno!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, gusia21
Zrecenzowano 10 października 2019

Wyśmienita kuchnia, polecam zwłaszcza menu degustacyjne - występuje w kilku wariantach, warto przemyśleć swoje możliwości bo już 7-daniowe menu degustacyjne jest niejakim wyzwaniem:) ale poświęcenie się opłaciło, dawno nie jadłem tak dobrze! warte każdej wydanej złotówki.
Dana z karty równie dobre:) Wina polecone przez dobrze zorientowaną panią kelnerkę - wyśmienite!
Lokalizacja idealna, w centrum ale bez gwaru turystycznego, parking przed restauracją ( rzadkość) . Klimat świetny, ogródek restauracji położony na obszernej otwartej przestrzeni pomiędzy budynkami.

2  Dziękujemy, GrzegorzKrak

Garden Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Garden Restauracja? Podziel się wrażeniami!