Kraków

“Kolacja”
Garden Restauracja — recenzja

Garden Restauracja
Nr 3 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja GARDEN to zielony klejnot w samym centrum Krakowa. Sercem restauracji jest piękny, zielony ogród, ukryty na dziedzińcu starych kamienic. Dzięki szklanym ścianom, bujny ogród pełen drzew, krzewów i kwiatów łączy się z ciepłym wnętrzem wyposażonym w drewno, dzięki czemu nawet w zwykły dzień można poczuć się jak na wakacjach na wsi. Nasze MENU, stworzone przez kucharzy DOMINIK SAS, TOMASZ TURECKI, PATRYK POTEPA, w którym można znaleźć wiele prostych, ale oryginalnie połączonych smaków, uzupełnia spokojną atmosferę. W menu znajdziemy wybór dań z całego świata, serwowanych z odrobiną rozmachu w restauracji.
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Fenomenalny klimat, kuchnia, obsługa. Polecam!!! Dobrze dobrane wino do potrawy, piękne czyste pokoje

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, TERESA J

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Polecam restaurację, piękne wnętrze, urządzone z klasą, profesjonalna obsługa. Znakomite menu degustacyjne, które zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy i do tego doskonały dobór win. Wrócimy na pewno!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, gusia21

Wyśmienita kuchnia, polecam zwłaszcza menu degustacyjne - występuje w kilku wariantach, warto przemyśleć swoje możliwości bo już 7-daniowe menu degustacyjne jest niejakim wyzwaniem:) ale poświęcenie się opłaciło, dawno nie jadłem tak dobrze! warte każdej wydanej złotówki.
Dana z karty równie dobre:) Wina polecone przez dobrze zorientowaną panią kelnerkę - wyśmienite!
Lokalizacja idealna, w centrum ale bez gwaru turystycznego, parking przed restauracją ( rzadkość) . Klimat świetny, ogródek restauracji położony na obszernej otwartej przestrzeni pomiędzy budynkami.

1  Dziękujemy, GrzegorzKrak
Zrecenzowano 2 września 2019

Fantastyczna kolacja na miarę świętowanej okazji. Kuchnia typu fine-dining ze wszystkimi jej zaletami ale w cenie na którą można sobie pozwolić. Obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerzy którzy wiedzą wszystko na temat dań serwowanych w restauracji i co ważniejsze - z pasją o tym opowiadają. zaiste- jak robisz to co lubisz to nie musisz w życiu pracować... polecam, na pewno wrócę.

Dziękujemy, szymontb
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, z wyborną kuchnią nie tylko dla mięsożerców. Bardzo dobre desery. Stoliki w bezpiecznej odległości od sąsiednich. Wielką przyjemnością jest tu kolacja w plenerze.

Dziękujemy, Magdalena P

Garden Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Garden Restauracja? Podziel się wrażeniami!