“just fine dining”
Garden Restauracja — recenzja

Garden Restauracja
Nr 2 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja GARDEN to zielony klejnot w samym centrum Krakowa. Sercem restauracji jest piękny, zielony ogród, ukryty na dziedzińcu starych kamienic. Dzięki szklanym ścianom, bujny ogród pełen drzew, krzewów i kwiatów łączy się z ciepłym wnętrzem wyposażonym w drewno, dzięki czemu nawet w zwykły dzień można poczuć się jak na wakacjach na wsi. Nasze MENU, stworzone przez kucharzy DOMINIK SAS, TOMASZ TURECKI, PATRYK POTEPA, w którym można znaleźć wiele prostych, ale oryginalnie połączonych smaków, uzupełnia spokojną atmosferę. W menu znajdziemy wybór dań z całego świata, serwowanych z odrobiną rozmachu w restauracji.
Zrecenzowano 2 września 2019

Fantastyczna kolacja na miarę świętowanej okazji. Kuchnia typu fine-dining ze wszystkimi jej zaletami ale w cenie na którą można sobie pozwolić. Obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerzy którzy wiedzą wszystko na temat dań serwowanych w restauracji i co ważniejsze - z pasją o tym opowiadają. zaiste- jak robisz to co lubisz to nie musisz w życiu pracować... polecam, na pewno wrócę.

Dziękujemy, szymontb

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, z wyborną kuchnią nie tylko dla mięsożerców. Bardzo dobre desery. Stoliki w bezpiecznej odległości od sąsiednich. Wielką przyjemnością jest tu kolacja w plenerze.

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybitna restauracja i świetne jedzenie. Byliśmy z mężem zachwyceni menu degustacyjnym Wybraliśmy menu składające się z 9 dań i do tego 9 win świetnie dobranych do każdej potrawy-absolutne mistrzostwo

Dziękujemy, reddoda
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniale jedzenie, miła i wykwalifikowana obsługa i wykwintne, swietnie dobrane wina. Idealnie skomponowane wina do posiłków. Polecam

Dziękujemy, Kinga1112
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cuuudowne! Przesliczne miejsce, przepyszne jedzenie i przemila obsluga. Na prawde to miejsce jest wyjatkowe - smaki obłędne, ogromnie polecam - po prostu raj w ustach i dla oczu:)

Dziękujemy, 794ewal

Garden Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Garden Restauracja? Podziel się wrażeniami!