Kraków

“„Pamiętajcie o ogrodach...””
Garden Restauracja — recenzja

Garden Restauracja
Nr 2 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja GARDEN to zielony klejnot w samym centrum Krakowa. Sercem restauracji jest piękny, zielony ogród, ukryty na dziedzińcu starych kamienic. Dzięki szklanym ścianom, bujny ogród pełen drzew, krzewów i kwiatów łączy się z ciepłym wnętrzem wyposażonym w drewno, dzięki czemu nawet w zwykły dzień można poczuć się jak na wakacjach na wsi. Nasze MENU, stworzone przez kucharzy DOMINIK SAS, TOMASZ TURECKI, PATRYK POTEPA, w którym można znaleźć wiele prostych, ale oryginalnie połączonych smaków, uzupełnia spokojną atmosferę. W menu znajdziemy wybór dań z całego świata, serwowanych z odrobiną rozmachu w restauracji.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, z wyborną kuchnią nie tylko dla mięsożerców. Bardzo dobre desery. Stoliki w bezpiecznej odległości od sąsiednich. Wielką przyjemnością jest tu kolacja w plenerze.

Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybitna restauracja i świetne jedzenie. Byliśmy z mężem zachwyceni menu degustacyjnym Wybraliśmy menu składające się z 9 dań i do tego 9 win świetnie dobranych do każdej potrawy-absolutne mistrzostwo

Dziękujemy, reddoda
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniale jedzenie, miła i wykwalifikowana obsługa i wykwintne, swietnie dobrane wina. Idealnie skomponowane wina do posiłków. Polecam

Dziękujemy, Kinga1112
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cuuudowne! Przesliczne miejsce, przepyszne jedzenie i przemila obsluga. Na prawde to miejsce jest wyjatkowe - smaki obłędne, ogromnie polecam - po prostu raj w ustach i dla oczu:)

Dziękujemy, 794ewal
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta wizyta w Krakowie dla mnie i mojej żony wyjątkowo nie była czystym spontanicznym wypadem na sobotę i niedzielę. 15 rocznice ślubu postanowiłem uczcić w mieście do którego wyjechaliśmy razem po raz pierwszy jakieś 20 lat temu. To było proste ale gdzie zjeść w ten wyjątkowy wieczór skoro tu jest restauracja na restauracji? Skusiła mnie nazwa „Garden” i moi mili to nie było rozczarowanie a strzał w dziesiątkę. Wzięliśmy udział w kulinarnej przygodzie gdzie za przewodnika mieliśmy sympatyczną obsługę opowiadającą o każdej potrawie. Kompozycja smaków i forma podawania potraw sprawiła że na prawdę przenieśliśmy się na chwilę do kulinarnego raju. Całość dopełniał urok gustownie i ze smakiem oświetlonego ogrodu gdzie mogliśmy zatracić się w cudownie spędzonych chwilach. Tak wiec dziękuje za miło spędzone chwile, życzę więcej czapek i zaistnienia jeszcze w jednym przewodniku a wydaje mi się że wasz poziom się w nim w 100% obroni.

1  Dziękujemy, thorin77

Garden Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Garden Restauracja? Podziel się wrażeniami!