“Zaczarowany ogród ”
Garden Restauracja — recenzja

Garden Restauracja
Nr 3 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja GARDEN to zielony klejnot w samym centrum Krakowa. Sercem restauracji jest piękny, zielony ogród, ukryty na dziedzińcu starych kamienic. Dzięki szklanym ścianom, bujny ogród pełen drzew, krzewów i kwiatów łączy się z ciepłym wnętrzem wyposażonym w drewno, dzięki czemu nawet w zwykły dzień można poczuć się jak na wakacjach na wsi. Nasze MENU, stworzone przez kucharzy DOMINIK SAS, TOMASZ TURECKI, PATRYK POTEPA, w którym można znaleźć wiele prostych, ale oryginalnie połączonych smaków, uzupełnia spokojną atmosferę. W menu znajdziemy wybór dań z całego świata, serwowanych z odrobiną rozmachu w restauracji.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta wizyta w Krakowie dla mnie i mojej żony wyjątkowo nie była czystym spontanicznym wypadem na sobotę i niedzielę. 15 rocznice ślubu postanowiłem uczcić w mieście do którego wyjechaliśmy razem po raz pierwszy jakieś 20 lat temu. To było proste ale gdzie zjeść w ten wyjątkowy wieczór skoro tu jest restauracja na restauracji? Skusiła mnie nazwa „Garden” i moi mili to nie było rozczarowanie a strzał w dziesiątkę. Wzięliśmy udział w kulinarnej przygodzie gdzie za przewodnika mieliśmy sympatyczną obsługę opowiadającą o każdej potrawie. Kompozycja smaków i forma podawania potraw sprawiła że na prawdę przenieśliśmy się na chwilę do kulinarnego raju. Całość dopełniał urok gustownie i ze smakiem oświetlonego ogrodu gdzie mogliśmy zatracić się w cudownie spędzonych chwilach. Tak wiec dziękuje za miło spędzone chwile, życzę więcej czapek i zaistnienia jeszcze w jednym przewodniku a wydaje mi się że wasz poziom się w nim w 100% obroni.

1  Dziękujemy, thorin77

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W zabieganym świecie kulinarna rozkosz to jak zaciągniecie ręcznego hamulca w pendolino. Nagle stajesz w miejscu, dociera do Ciebie inność sytuacji, rozglądasz się i myślisz co teraz i co będzie dalej.....dzisiaj doznałam takiego uczucia. Już od dawna planowałam wizytę w Tym miejscu jakoś ciagle nie było po drodze chociaż kilka razy w tygodniu jestem w pobliżu. To było wspaniałe popołudnie. Gustownie zaplanowane wnętrze piękny zadbany!!!!! Ogród obok centrum szumiącego miasta a ja w oazie spokoju smaku i wykwintności. Jedzenie doskonale pełne niespodzianek i zwrotów kulinarnej akcji..... jak w najlepszej powieści. Obsługa szalenie kompetentna i tak jak uwielbiam nienachalna. Chyba fala smaków wyzwala wzniosły ton recenzji ale polecam z trudem powstrzymywanym zachwytem. Hmmm .... a myślałam że już tak trudno mnie zaskoczyć a jednak!!!!!Wrócę w większym towarzystwie z całą pewnością. Smak ośmiornicy trudno będzie zapomnieć.....

1  Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Można powiedzieć, że trafiłem do niej przypadkiem. Teraz na pewno wiem ,że jeśli będę kolejny raz w Krakowie to koniecznie Garden. Kuchnia na bardzo wysokim poziomie ,obsługa rewelacja.Oby tak dalej....Dziękuję.

Dziękujemy, PIOTR4444
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Wybraliśmy menu degustacje składające się z 6 pozycji plus 5 rodzajów wina - doskonale uzupełnienie serwowanych dań. Eksplozja smaków w każdym daniu, niebo w ustach. Przemiła, kompetentna obsługująca nas Pani delikatnie i subtelnie wprowadzała nas w kolejne smakowite dania i opowiadała o winach. Rachunek był konkretny ale warto było

Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Ceny z górnej pułki zatem ograniczyliśmy się do dwóch drobnych dań i belgijskiego piwa.
Mój przyjaciel zamówił sałatki z ośmiornicami i według jego oceny było to doświadczanie kulinarne na 7 punktów w 10 punktowej skali. Mieszka w USA jada w dobrych restauracjach. Brakowało mu limonek.
Moja japońska wołowina była wyśmienita. Nic dodać nic ująć.

Jeżeli ktoś chce się najeść trzeba mieć zasobny portfel.
Za dwa przysmaki powyżej i dwa małe pucharki belgijskiego piwa (b. dobre) zapłaciliśmy 150 złotych.

Dziękujemy, slawiktadeusz

Garden Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Garden Restauracja? Podziel się wrażeniami!