MEGA

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
Aneta S
Super

Jak dla mnie jeden z lepszych klubów w Krakowie z super muzyka i pyszna cuba libra. Atmosfera... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Klaudia S

Zrecenzowano: 3 września 2019

Witam
Bylam w lokalu teatro cubano. Została mm oblana moim wlasnym szampanem. Brak zwrotu jakichkolwiek kosztow. Nigdy wiecej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Karo12345667777
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Moim zdaniem jeden z lepszych klubów w Krakowie. Super muzyka w klimacie latino, bardzo miła obsługa i duży wybór drinków. Polecam!

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie jeden z lepszych klubów w Krakowie z super muzyka i pyszna cuba libra. Atmosfera bardzo przyjazna

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, muzyka dla każdego, otoczenie, klimat i obsługa super. Polecam na weekendowy wypad !

Dziękujemy, adzixyo
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dla ludzi, którzy lubią latino :)
Polecam :) Przystojni barmani smaczne koktajle pyszne burgery.

Dziękujemy, patiwarchol