super!

przyjeżdżasz do Krakowa, a Cubano musisz odwiedzić na 100 procent! impreza niezapomniana, a alkohol... Przeczytaj więcej

Kasia M
MEGA

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
Aneta S

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Moim zdaniem jeden z lepszych klubów w Krakowie. Super muzyka w klimacie latino, bardzo miła obsługa i duży wybór drinków. Polecam!

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie jeden z lepszych klubów w Krakowie z super muzyka i pyszna cuba libra. Atmosfera bardzo przyjazna

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, muzyka dla każdego, otoczenie, klimat i obsługa super. Polecam na weekendowy wypad !

Dziękujemy, adzixyo
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dla ludzi, którzy lubią latino :)
Polecam :) Przystojni barmani smaczne koktajle pyszne burgery.

Dziękujemy, patiwarchol
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Poproszę Popiątne Mojito!!
Byliśmy na urodzinach koleżanki, nie wiedzieliśmy, że tak szybko zrobiło nam sie rano!

Pozdrawiamy teatro i całą ekipę

Dziękujemy, Owsiak J