“Gwarno i pysznie - na pewno wrócimy”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 342 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Jedzenie pyszne - robione na świeżo i po części nawet na naszych oczach (chaczapuri!). Jeśli chcemy zjeść w większym gronie, trzeba koniecznie zrobić rezerwację - w restauracji jest zawsze tłoczno, bo to blisko Wisły, kładki Bernatki,Kazimierza, więc sporo osób tu lubi zaglądać. My byliśmy w 2 osoby i mieliśmy sporo szczęścia,bo akurat zwolnił się stolik. Inaczej nie byłoby szans. W niedzielne, słoneczne popołudnie na chinkali i chaczapuri czekaliśmy ok. 40 minut, o czym nas oczywiście obsługa uprzedziła. Za te dania + napoje zapłaciliśmy ok. 90 zł. Na pewno wrócimy - ja jestem ciekawa gulaszy, mąż zup... no i jeszcze zostały nam desery :)

Dziękujemy, Paulina K

Chinkali z mięsem, ziołowe i te z serem- przepyszne. Dodatkowo zamówiliśmy chaczapurii z serem i jajkiem. Ciasto puszyste, nadzienie czyli ser i jajko po wymieszaniu razem pycha. Na deser- baklawa z orzechami włoskimi. Wszystko bardzo smaczne. Polecam.

Dziękujemy, 978ewaz

Pierwszy raz miałem okazję jeść potrawy z kuchni gruzińskiej.
Stosowna informacja dla kelnera zaczęła wspaniałą przygodę z chinkali i chaczapuri.
Polecam z całego serca i szczęścia żołądka.

Dziękujemy, zderzak

Byliśmy w Chinkalnia w sobotę, nie było dużo ludzi, lecz czekaliśmy na zamówienie drugiego dania półtory godziny. Przy tym, że zapytałam u kelnera 2 razy czy czasem nie zapomnieli na kuchnię o nasze dania i tylko na drugi raz poszedł się zapytać. Ocene 2 postawiła tylko za chinkali, bo były smaczne, ale w sumie nie mam z czym porównywać, bo w restauracji gruzińskie byłam po raz pierwszy, a w tej restauracji byłam dwa razy - pierwszy i ostatni.

Dziękujemy, _Z3185OM

Obsługa po długim czasie obsłużyła nasz stolik. Bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie, 50 min to jednak za długo.

Dziękujemy, HyPn0zEr95

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!