“Po prostu pycha.”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 345 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)

Chinkali z mięsem, ziołowe i te z serem- przepyszne. Dodatkowo zamówiliśmy chaczapurii z serem i jajkiem. Ciasto puszyste, nadzienie czyli ser i jajko po wymieszaniu razem pycha. Na deser- baklawa z orzechami włoskimi. Wszystko bardzo smaczne. Polecam.

Dziękujemy, 978ewaz

Pierwszy raz miałem okazję jeść potrawy z kuchni gruzińskiej.
Stosowna informacja dla kelnera zaczęła wspaniałą przygodę z chinkali i chaczapuri.
Polecam z całego serca i szczęścia żołądka.

Dziękujemy, zderzak

Byliśmy w Chinkalnia w sobotę, nie było dużo ludzi, lecz czekaliśmy na zamówienie drugiego dania półtory godziny. Przy tym, że zapytałam u kelnera 2 razy czy czasem nie zapomnieli na kuchnię o nasze dania i tylko na drugi raz poszedł się zapytać. Ocene 2 postawiła tylko za chinkali, bo były smaczne, ale w sumie nie mam z czym porównywać, bo w restauracji gruzińskie byłam po raz pierwszy, a w tej restauracji byłam dwa razy - pierwszy i ostatni.

Dziękujemy, _Z3185OM
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa po długim czasie obsłużyła nasz stolik. Bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie, 50 min to jednak za długo.

Dziękujemy, HyPn0zEr95
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, miejsce idealne. Chaczapuri chyba najlepsze jakie jedliśmy do tej pory w Krakowie. Jedyne co, co traktuje jako wielki minus to to, że kelnerka przyniosła otwarte wino. Zamówiliśmy cała butelkę, ale kelnerka nie otworzyła go przy nas. Szkoda bo jednak zamawiamy cała po to, żeby mieć pewność że jest otwarte „na świeżo”.

Dziękujemy, AdriannaMariaM

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!