“Długi czas oczekiwania”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 342 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Obsługa po długim czasie obsłużyła nasz stolik. Bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie, 50 min to jednak za długo.

Dziękujemy, HyPn0zEr95

Jedzenie pyszne, miejsce idealne. Chaczapuri chyba najlepsze jakie jedliśmy do tej pory w Krakowie. Jedyne co, co traktuje jako wielki minus to to, że kelnerka przyniosła otwarte wino. Zamówiliśmy cała butelkę, ale kelnerka nie otworzyła go przy nas. Szkoda bo jednak zamawiamy cała po to, żeby mieć pewność że jest otwarte „na świeżo”.

Dziękujemy, AdriannaMariaM

Od lat szukamy miejsca, w którym smaki Gruzji byłyby takie jak tam na miejscu i doprawdy łatwo nie jest :-) Aż tu kilka dni temu trafiliśmy przypadkiem do Chinkalni w Krakowie; pchali dobre, charczo bardzo dobre, chinkali świetne!

p.s. ale chaczapuri znowu z kombinacją serów (przypadkowych dosyć) dostępnych w Polsce, zamiast sera gruzińskiego...

Dziękujemy, lennyx2017
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania i miła obsługa. Nie było długiego oczekiwania na podanie dań, ani problemu ze znalezieniem miejsca w restauracji. Bardzo polecam to miejsce :-)

Dziękujemy, AgaPraga
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Potrawy bardzo smaczne, pachnące Gruzją, świetnie doprawione i podane rustykalnie. Znakomicie komponują się z dostępnymi w lokalu winami. Byliśmy pod wrażeniem eksplodujących smakiem chinkali oraz kubdari. Obsługa mega sympatyczna, grzeczna i uprzejma. Ceny bardzo przystępne. Zamierzamy odwiedzić tą restaurację jeszcze nie raz.Serdecznie polecamy.

Dziękujemy, rmslupscy

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!