Kraków

“Super”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 343 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania i miła obsługa. Nie było długiego oczekiwania na podanie dań, ani problemu ze znalezieniem miejsca w restauracji. Bardzo polecam to miejsce :-)

Dziękujemy, AgaPraga

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Potrawy bardzo smaczne, pachnące Gruzją, świetnie doprawione i podane rustykalnie. Znakomicie komponują się z dostępnymi w lokalu winami. Byliśmy pod wrażeniem eksplodujących smakiem chinkali oraz kubdari. Obsługa mega sympatyczna, grzeczna i uprzejma. Ceny bardzo przystępne. Zamierzamy odwiedzić tą restaurację jeszcze nie raz.Serdecznie polecamy.

Dziękujemy, rmslupscy
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pierwsza wizyta w restauracji gruzinskiej i napewno nie ostatnia. Jedzenie bardzo dobre, spore porcje.Ogolnie polecam , drobne minusy to muzyka leciala tak cicho , ze prawie nie bylo jej slychac a siedzielismy na samym poczatku kolo drzwi- a szkoda bo muzyka wplywa na klimat. I kolejny malutenski -kelnerka nie wiedziala do konca z czego sa zrobione niektore produkty, ale plus ze poszla sie dowiedziec na kuchnie i wrocila.Wiec mozna „-„potraktowac z przymrozeniem oka.Ogolnie polecam

1  Dziękujemy, Seniorita2018
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kuchnia, kipiąca smakami Gruzji. Szczególnie Chinkali- to eksplozja smaku- chili, kolendra, swietnie doprawione mięso, bulion...jak dla mnie petarda:) ale...to nie jedyne dobre dania...dziś np była mięciutka drobiowa wątróbka, w cudownym kremowym sosie; Kubdari pieczony placek z warzywami i mięsem, podany z ciekawymi sosami, bardzo fajne świeże sałatki, szczególnie polecam tą gruzińską z pastą orzechową bardzo oryginalna, nam osobiście bardzo smakowała. Ciekawe warzywne pasty do pieczywa, no i to bez czego nie ma obiadu w tym fantastycznym miejscu czyli gruzińska lemoniada, piliśmy: estragonową o chemicznym zielonym kolorze- smakowała trochę jak jakiś syrop z dzieciństwa- ale świetna :) waniliowo -śmietankowa, winogronowa itp... miejsce jest genialne, można spokojnie wybrać się z gromadą dzieciaków ( bez obawy o zniszczenia) przyjaciółmi itp…będę wracała przy każdym pobycie w Krakowie :)

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To była kolejna odwiedzona przez nas restauracja gruzińska w Krakowie i zdecydowanie najlepsza. Dania były przygotowane uczciwie, lokal w całkiem fajnej lokalizacji i nie było trudno o stolik. Jeszcze na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, hen_daleko

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!