“przykro, że tak rozczarowujące”

Farma Burgerownia Roslinna
Zamów online
Nr 42 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz
Zrecenzowano 7 września 2019

Niestety bardzo rozczarowujący burger, sucha bułka, niesmaczny burger. Nie można dać dobrej recenzji nawet jakby się chciało. Szkoda, bo lokalizacja dobra, obsługa dobra.

1  Dziękujemy, kuruntella

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór wegańskich burgerow zdecydowanie na plus. Czizer dobry, dość dużo warzyw, chociaż generalnie porcja troszkę mała w tej cenie.

Dziękujemy, KasicA a
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Byłam w Krakowie w kilku burgerowaniach wege i zdecydowanie polecam Farmę. Jedzenie smaczne, świeże warzywa (tylko prośba do pracowników - myjcie dokładniej sałatę!), burger bardzo dobry. Duży porcje, jednak jedzenie nie ocieka tłuszczem, sosy są smaczne i lekkie. Bardzo przyjemny wystrój.
Jeszcze wrócę!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adres E
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne łodeczki z ziemniaków i serem, próbowałam także wrapa gyros,ale zbyt duże miałam wrażenie jakbym jadła prawdziwego kebaba. Tortilla troszkę zmiękła od sosu i trochę mi to przeszkadzało. Ogólnie bardzo polecam, zamierzam przetestować wszystkie opcję z menu,bo na prawdę wszystko brzmi pysznie. Najbardziej ciekawi mnie burger z serem i "rybą"

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Julia X
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Bardzo dobre burgery, bardzo lubię ich sposób na wege gyros, wszystkie składniki są świeże i smaczne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, annawtastes

Farma Burgerownia Roslinna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Farma Burgerownia Roslinna? Podziel się wrażeniami!