“Super - bez dwóch zdań! ”
Magia Cafe Bistro — recenzja

Magia Cafe Bistro
Nr 274 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Magiczne i kameralne wnętrza w samym serce Krakowa. W okresie letnim z równie przytulnym ogródkiem w dziedzińcu. Jeżeli szukacie miejsca w centrum, z dala od zgiełku, wypełnionego spokojem magia cafe bistro jest idealnym miejscem. W naszym menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym celem jest zadowolenie podniebień każdych z naszych gości. Doskonały wybór kaw, nasze wypieki, koktajle oraz śniadania. Także dania obiadowe np. naleśniki i pierogi. To wszystko Tworzymy i uaktualniamy z myślą o naszych gościach. Pragniemy, ale kawiarnie wypełniał domowy spokój i pełen optymizm. Serwujemy oczywiście też pyszne drinki, posiadamy szeroki wybór win oraz lanego pilsnera urquell na trzy czeskie sposoby.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera na spokojny posiłek ze znajomymi. Pyszne tosty śniadaniowe - sprawdziłam wszystkie!
Dobra kawa.
Wszystko w miłej dla portfela cenie. ☺️

Dziękujemy, arakumla

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, pyszne zupy, bardzo dobre koktajle bezalkoholowe. Nie zależnie od potrzeb warto wybrać to miejsce :)

Dziękujemy, Asia12345_trip
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ukryta i klimatyczna kawiarnia. Świetne drinki. Ceny bardzo przystępne jak na lokalizację. Chcę tu wrócić na pewno.

Dziękujemy, alicja171
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, nastrojowe miejsce, idealne na rozpoczęcie dnia. Wszystko poszło sprawnie, szybko, doskonale. Do tego wszystko przepyszne!

Dziękujemy, annaron98
Zrecenzowano 11 maja 2019

Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce, w którym można zjeść i napić się drinka czy zimnego piwka. Nie ma tu dużo miejsca, ale warto poczekać w kolejce czy zarezerwować wcześniej stolik. Bardzo przyjemnie, super obsługa i naprawdę dobre jedzenie.
Na pewno będziemy tutaj wracać i korzystać z oferty kulinarnej i drinkowej.

Dziękujemy, sabinkalisek

Magia Cafe Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Magia Cafe Bistro? Podziel się wrażeniami!