Urodzinki

Super obsługa i profesjonalne podejście. Szczególnie gdy w grupie są mniej odważne osoby, to na... Przeczytaj więcej

MateuszMusialski
Świetna zabawa!

Cudowne miejsce! Wiele wrażeń, polecam osobom, które lubią się bać. Pracownicy wykonują świetną... Przeczytaj więcej

Kinia32123

Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy pierwszy raz.... nie ostatni!
Urocza Pani z obslugi wytlumaczyla nam zasady 'gry'. Moglismy wybrac poziom/ rodzaj przedstawienia. Objasnila nam roznice, decyzja nalezala do nas.
Bylismy we dwoje. Fajna gra aktorow, rekwizyty i zagadki. Swietna atmosfera od samych drzwi do wyjscia. Klimat utrzymany. Nawet glos Pani z obslugi byl bardzo intrygujacy i 'dopinajacy' wszystko w calosc.
Dom strachow & escape room. 2 in 1. Za jednym zamachem mozna sprobowac obu.
PolecaMY! Jesli zawitamy do Krakowa to wpadniemy jeszcze raz na poziom 'hard'!

1  Dziękujemy, 261katarzynap
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat utrzymany od wejścia do kamienicy do końca pokazu. Jasno i wyraźnie przekazane zasady oraz możliwość wyboru wersji z wielu dostępnych.
Świetnie przygotowywany pokaz, ciekawie urządzone pokoje. Akcja jest bardzo dynamiczna, cały czas coś się dzieje.
Bardzo polecam.

ekipa z NS

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Marek N
Zrecenzowano: 9 marca 2019

Bardzo polecam dla osób żądnych wrażeń. Byliśmy z nastolatką i było sporo strachu i mnóstwo śmiechu. Ekipa obsługująca bardzo pomocna i przesympatyczna. Polecam ! Niezapomniane wrażenia.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, MoniaOla
Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Polecam z całego serca Fear Factory !!!

Razem z moją partnerką spędziliśmy ekstra czas podczas wizyty u Franka i Harrego!!

Duży plus za klimat, charakteryzacje pomieszczeń oraz grę aktorską!!!

Pozdrawiamy !!!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018