Kraków

“Obiad ”

Pimiento Argentino Grill
Nr 67 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, o które szczególnie dbamy. Naszą największą dumą są: ekskluzywna wołowina Kobe i doskonałe steki argentyńskie. Obydwie propozycje odzwierciedlają tradycję, przywiązanie do natury i troskę o zwierzęta w regionach, z których pochodzą. Gościnność zaś ma być uzupełnieniem jakości, którą znajdziecie na talerzu.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaintrygowany opinią znajomych będąc przy okazji w Krakowie odwiedziłem restaurację na Kazimierzu. Stek z polędwicy jaki zamówiłem taki podano - pół krwisty do tego sos oraz warzywa z grilla. Po kilku kęsach z takiego "Matrixa" nie miałem ochoty wychodzić. Wszystko na dużą 5 z +. A sam Kazimierz przepiękny. Polecam każdemu.

Dziękujemy, misiek752

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna kameralna, klimatyczna restauracja. Bardzo uprzejma obsługa. Co do dań...ceny słuszne..stek bo to tam przyszłam dobry ale bez Wow ...poprostu świeże mięso, poprawnie zrobione, z dobrymi dodatkami czyli sałatka z winegretem i puree z truflami, ale sos chimichuri porażka- ktoś kto go robił chyba go nie próbował kompletnie nie doprawiony sam olej :( ale cała reszta bardzo przyjemna..plus naprawdę dobre wina :)a i jeszcze niewielkie amuse-bouche -pol pierożka z mięsem -dość smaczny, ale sos pod nim dla mnie osobiście zbyt neutralny smakował jak czysty jogurt ?! generalnie bardzo przyjemne miejsce.

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny odwiedzamy to miejsce.
Jak zawsze Pysznie, miło i przyjemnie.
Najlepszy stek!!!
POLECAM!!!!

Dziękujemy, radomir_jPL
Zrecenzowano 7 lipca 2019

W końcu udało nam się trafić do tej klimatycznej restauracji. Tu nie ma co się wiele rozpisywać- lokal przyjemny, obsługa kompetentna i sympatyczna a kucharz mistrz świata. Mięsko przepyszne i wysmażone idealnie. Grillowane warzywa bardzo smaczne. Miałam okazję w końcu zakosztować ginu Elephant Sloe- rewelacja. Na czekadełko empanadas a na pożegnanie kieliszek domowej cytrynówki od firmy. Posiłek wart swojej ceny

Dziękujemy, kkazamo
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Moja recenzja będzie niepełna z powodu nie zamawiania dań głównych, ale przystawki zostały skonsumowane wszystkie. A do rzeczy. Późna pora , 21 dzień powszedni. Po długiej podróży samochodem, wraz z kolegą , hasło idziemy coś zjeść . Okoliczne restauracje obdzwonione i ... nigdzie nie ma miejsca - 2 osoby- albo właśnie zamykamy , zawsze z mojej strony padało pytanie czy kuchnia jest jeszcze otwarta. Jedyne miejsce które dało zielone światło w promieniu kilometra to ta restauracja. A jedzenie - zaproponowano nam danie główne , ale stwierdziliśmy , że przystawki wystarczą . Była b dobra ośmiornica, chorizo i coś niesamowitego - ceviche z krewetek. Danie wyśmienite, smak wspaniały - brawo za pomysł, po pierwszej porcji poszła powtórka. Praca zespołu kelnersko - kucharskiego bez zarzutów.

Dziękujemy, Piotr L

Pimiento Argentino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pimiento Argentino Grill? Podziel się wrażeniami!