“Wyśmienite”

Pimiento Argentino Grill
Nr 47 wśród 2 032 Restauracje (Kraków)
Opis: Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, o które szczególnie dbamy. Naszą największą dumą są: ekskluzywna wołowina Kobe i doskonałe steki argentyńskie. Obydwie propozycje odzwierciedlają tradycję, przywiązanie do natury i troskę o zwierzęta w regionach, z których pochodzą. Gościnność zaś ma być uzupełnieniem jakości, którą znajdziecie na talerzu.
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Super kuchnia!!!! steki najlepsze na świecie:), wino doskonałe. Obsługa na najwyższym poziomie. polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Majkus

Zrecenzowano 24 lutego 2019

Zacznę od tego, że steki naprawdę bardzo dobre. Nie przypominam sobie równie dobrych w Polsce, a w Europie... no może. W Ameryce na pewno bywały równe i lepsze.
Wiadomo - nie byłem wszędzie...
Bardzo mili kelnerzy.
Teraz minusy. Jakość wina nieadekwatna do ceny. To zawsze kwestia gustu, jednak mam swoje doświadczenia.
A sposób nalewania (z ciśnieniowego odmierzacza - wino za 300PLN butelka) to PROFANACJA.
Kultura picia wina (a to nie było "Okęcie") wymaga pewnego rytuału. I estetyki. I to oznacza również piękny sposób nalewania. A nie ciśnieniowy odmierzacz rzygający winem na ścianki kieliszka. Enologiczna ohyda.
Podpowiem: nalewamy ręcznie, na środek kieliszka, nie po ściankach, bez rozbryzgów.

1  Dziękujemy, Przemysław W
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Obsługa poniżej krytyki. Steki słabe, kucharz musiał ponownie grillować zamiast medium podał krwistego. Niedopuszczalne w takim miejscu.

Dziękujemy, 253_ukaszt
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Małe przytulne miejsce z miłą profesjonalną obsługą, dania przyrządzone z wykwintnym wyczuciem smaku podawane z dobrym winem, kalmary palce lizać , zupa rybna znakomita, wołowiną przyrządzona doskonale...

1  Dziękujemy, kogielmogiel
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Specjalnością restauracji są steki. Warto się z nimi zapoznać - są bardzo dobrze przyrządzone (stopień wysmażenia - zgodny z życzeniem). Krewetki - niezwykle przyjemne. Argentyńskie wino - idealne.
Dodatkową zaletą tego miejsca jest kompetentna i bardzo sympatyczna obsługa.
Na pewno tu wrócę!

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, Andrzej_W62

Pimiento Argentino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pimiento Argentino Grill? Podziel się wrażeniami!