“Pysznie”

Pimiento Argentino Grill
Nr 76 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Opis: Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, o które szczególnie dbamy. Naszą największą dumą są: ekskluzywna wołowina Kobe i doskonałe steki argentyńskie. Obydwie propozycje odzwierciedlają tradycję, przywiązanie do natury i troskę o zwierzęta w regionach, z których pochodzą. Gościnność zaś ma być uzupełnieniem jakości, którą znajdziecie na talerzu.
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja z fasntastycznym menu, niesamowicie miłą i kompetentną obsługą, która szanuje swoich gości. Pysznie i elegancko. Polecam ☺

Dziękujemy, Ela N
Napisz recenzję
Pimiento Argentino Grill — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pełen bukiet smaków i przystawek i steków i warzyw i wina i sernika !!!! Polecamy jako miejsce wyjątkowe!!! Byliśmy po raz drugi i mamy jeszcze lepsze wrażenia!!!
Wszystko świeże, pyszne, dosmaczona!
Obsługa życzliwa i kompetentna, aż miło !!!!
Miejsce dla koneserów !!!! POLECAMY!!!!

Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, smacznie lub bardzo smacznie ale i niestety drogo lub bardzo drogo. Jednak przy jakiejś dobrej okazji warto tam iść i zjeść jedne z najlepszych steków w Krakowie lub nawet w Małopolsce. 3 dania, kilka piw i soków 6 stówek nie twoich, ale może być tez drożej ;) bo są steki po 300 zł jak i po 80 które właśnie zamówiliśmy my - zreszta bardzo smaczne.

Dziękujemy, robertmY1074UE
Zrecenzowano 4 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem fanem grilowanej krowy i z przykrością stwierdzam że w tym lokalu Cena jest zupełnie nie adekwatna do jakości. W tym budżecie w Krk można zjeść znacznie lepszą krowę. To co nam zaserwowano nie było warte polowy tej ceny. Omijam to miejsce szerokim łukiem.

Dziękujemy, Pa T
Zrecenzowano 21 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepszy stek jaki jadłem w życiu, obsługa ok, dodatki również smaczne. Chętnie odwiedzałbym to miejsce jak najczęściej, ale niestety wysokość cen mi na to nie pozwala. Polecam

Dziękujemy, Jakub P

Pimiento Argentino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pimiento Argentino Grill? Podziel się wrażeniami!